Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyanok akik mostanában...

Vannak olyanok akik mostanában mennek lombikra?

Figyelt kérdés
Én májusban megyek konzultációra Győrbe a Kaáli Intézetbe. Ha van kedvetek bátoríthatnánk egymást. Én nagyon félek.:(
2011. máj. 4. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem kell lombikra menni, de én szurkolok neked nagyon!

Majd írd meg, ha van kedved,hogy mi lett!

Körülöttünk pár napja 3 gólya köröz, ha gondolod arra küldöm az egyiket!:) Nekem bejött!:)

2011. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm. Hát képzeld mi is mentünk valamelyik nap egy közeli helyre és két gólya körözött felettünk, még nevettem is mondtam a páromnak, hogy majd meghozzák a bébit. :)
2011. máj. 4. 09:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Úgy legyen, és ne is jussatok el Győrbe :D

Én 2 inszemen vagyok túl, várom az eredményt. Ha nem jön össze, akkor lombik.

2011. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül nektek is. Nekem már volt lombikom és baba is lett belőle. Régen volt inszemem is de akkor még nem tudtuk, hogy nem jó a pajzsmirigyem. Most kezdtem el rá gyógyszert szedni és nem is védekezünk hátha csoda történik velünk. Nekem már meg kellett volna jönnie de már egy hete késik és még nem mertem tesztet csinálni mert már sokat csalódtam. De addig is amíg nem megyünk Győrbe próbálkozunk hátha. Neked is sok sikert kívánok tuti sikerül majd.
2011. máj. 4. 12:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Szóval már késik egy hete? Miért nem tesztelsz? Oké, hogy nem akarsz csalódni, de ha mégsem baba, akkor ott a lombik! Máskor is szokott késni?

Indítottam a gólyákat!:)

2011. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát késett már a pajzsmirigy is befolyásolja. Csak most fáj a hasam is egy négy napja és tuti megjön:(


De remélem megtalálnak azok a gólyák:)) Te hol tartasz?

2011. máj. 4. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Én lombikra készülök szintén 3 hét múlva van időpontunk és mivel már el kellett kezdenem szedni a fogamzásgátlót valószínű hogy nagyon közel a start :S Én is parázok rendesen. Te miért félsz?
2011. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaj de jó akkor már közel a bébi:))

Én azért mert csak egy támogatott lehetőségünk maradt, mert az utsó lombik előtt ami sikerült de az első is sikerült:) volt két sikertelen, fúú remélem nem zavaros. És félek, hogy nem jön össze. Ti már jó úton haladtok ha szeded a gyógyszert. Ti hova jártok?

2011. máj. 4. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi külföldön lakunk :) ezért még kicsit nehézkesebb is bár már a nyelv elég jól megy. Azért mégis más lenne otthon. Itt 3 támogatott. Már tavaly februárban elindultunk kivizsgálásra ,párom nagy pechünkre lebetegetedett. A láz miatt rossz lett a spermateszt. Aztán az egész év várakozással telt hogy feljavuljon párom eredménye. Bár fennáll az is hogy spermagyilkos vagyok. Végül lombikot javasoltak. Nagyon megijedtem. Várólistára kerültünk fél év. Legutóbbi spermateszt sokkal jobb lett mégsem vettek le minket a listáról lehet azért is mert már 4 éve várunk a babára. És most itt tartunk.

Kicsit ténlyeg zavaros :) szóval már csak egy lombik támogatott? Neked még kivizsgálásaid lesznek? Drukkolok :) Csak pozitívan!

2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor nektek sem megy olyan könnyen sajnos. Nagyon sok a meddő pár és ez tuti a mai állapotok miatt van. De nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön. 4 év rengeteg idő egy babát akaró párnak, úgyhogy minden elismerésem, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá.Éppen ezért fog sikerülni.:)
2011. máj. 4. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!