Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra készülök! Mennyibe...

Lombikra készülök! Mennyibe kerül a Gonal f inekció?

Figyelt kérdés

Tegnap írt fel a doki hat napra való(3 toll)gonal f 75N-t.Meg rendelték a patikában és ma kell érte mennem!Mennyi pénzt vigyek magammal?

Köszönöm előre is a segítséget!


2011. okt. 26. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehet az, ezt kell hárommal beszorozni.

A patikában a gépben egyébként meg tudják nézni az árát, akkor is, ha épp nincs olyan nekik raktáron.

[link]

2011. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a linket!Az a gond,hogy ehhez még hozzá jön a toll amivel kell adagolni és mivel vannak itt még lombikosok gondoltam hátha válaszolnak!Igen tényleg meg kédezhettem volna tegnap mikor be adtam a receptet de az embernek nem mindíg jut eszébe minden épp amikor lehetősége van kérdezni!!!

Bocsi ha kicsit arogánsnak hat a válaszom nem neked szól de már fáraszt,hogy a"terhes lehetek mert...?"kérdésekre özönlenek az okos válaszok nekem meg alig van aki segít!

Köszönöm a válaszod!:)

2011. okt. 26. 13:06
 3/17 anonim ***** válasza:

Gondolom már elkéstem.

Az első szuri 28ezer pár száz volt, és ezt követte két kisebb adag gonal f ami 15-18 körül volt, meg az ovitrelle az asszem szintén 30 körül volt.

Mostanában jó sokat otthagysz a patikában. Meg ami utána van az sem kevés.


Sok sikert!

2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

Köszönöm a választ!Igen már voltam és 30.080ft volt a hat napra való adag.Hát igen nem lesz olcsó de nekünk ez a sors jutott viszont nem érdekel a pénz csak sikerüljön!

Azzal a tudattal,hogy szűk egy hónap múlva már talán látom a négy éve áhított két csíkot a teszten nem érdekel a pénz!Ezt a kérdést is azért írtam ki mert az egészségkártyámon 32.000ft volt és nem tudtam elég lesz-e!

Még egyszer köszönöm a válaszod!

2011. okt. 27. 19:39
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon remélem, hogy sikerülni fog. Mi is pont 4 évet vártunk rá, és bizony sikerült. Most ikreket várunk 14 hetesek vagyunk.

SZÓVAL HASONLÓ ÖRÖMÖKET KÍVÁNOK NEKTEK IS!!!!

2011. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságokat remélem tényleg sikerülni fog nekünk is.Ti hová jártatok?Első próbálkozásra sikerült?Miért kellett a lombik?Mennyi embriót kaptál vissza?Bocsi a sok kérdésért de minden érdekel főleg,hogy már én is visszafelé számolom a napokat!:)Gratulálok nektek a"dupla":)örömhöz!Jó egészséget és nagyon boldog babavárást kívánok!
2011. okt. 29. 11:31
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Kaposvárra a Káliba (pécsi költözött ide). Igen elsőre sikerült, nagy kegyelem ez. Nekem 21 petesejtet szívtak le (az elég sok, sőt...)abból 12 termékenyült meg. 6 természetesen, 6 pedig ugye a munkálkodással. Nálunk volt lehetőség arra hogy természetessel is próbálkozzanak, mert sok volt a petesejt. Szóval mi 3-at kértünk vissza, mert úgy a legnagyobb az esélye a terhességnek. Legalább is, ami a statisztikát illeti. A 3as terhesség valószínűsége elenyésző volt így bevállaltuk. Mondjuk mi örülünk az ikreknek.

A többit pedig lefagyasztattuk (biztos, ami biztos--> ha nem jött volna össze).

Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok.

Már lövöd magad ugye? Meddig kell még?

2011. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen ma már harmadik napja lesz este,hogy szúrom magam!Nem tudom meddig kell még.Csütörtökön megyek uh-ra,hogy megnézzék hat-e a szuri és majd akkor már talán többet tudok de az biztos,hogy érzem a hatást mert délutánonként rám jön a szédülés egy-két órára ami eddig nem volt és tuti a gonal okozza!Nekünk elvileg csak egy embriót ültetnek vissza mert a dokim azt mondta ő nem híve a többes terhességnek és mivel az egyetlen ok ami miatt lombikunk lesz az a két elzáródott petevezetékem nagy az esélyünk,hogy sikerül és egy új még teszt alatt álló módszerrel nézik a petesejtek osztódását amivel 99%-ra ki tudják választani a tökéletes embriót azon nem fog múlni!Na ettől kicsit tartok mert azért az egy az mégiscsak kevesebb esély mint a kettő vagy akár három!

Nektek gratulálok nagyon és azért most adtál reményt,hogy elsőre is sikerülhet!

2011. okt. 31. 17:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos hat a gonal. Innen már nem sok a punkcióig és a transzferig. Én azt mondom az orvos nem szólhat bele (nekem ez furi) mennyit akar visszaültetni egy pár. A mi orvosunk elmondta a kockázatokat az esélyeket, de a döntés a miénk. Nem akarlak elkeseríteni, de hiába választják ki a legtutibbat, attól még közel sem biztos a siker. Nekem egy vezetőm volt elzáródva mégis lombikra mentünk, mert a másik is csak nagy nyomásra lett átjárható. Van olyan barátnőm, akinek semmi baja nincsen, még át is járható, soha nem volt semmi baja még antibiotikumot sem szedett soha és a sokadik lombikon vannak túl sikertelenül. Szóval ez mondhatnám, hogy a véletlen és a szerencse, de nekem más a hitem efelől.

Mindenesetre gondolok rátok.

2011. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekünk is fel ajánlotta a kettőt is de ő inkább az egyet támogatja!Nem tudom.Van még időnk el dönteni de teljesen tanácstalan vagyok mert az esélyünket nem akarom rontani de ikreket sem igazán szeretnék mert szüleimtől távol lakunk anyósomra meg nem számíthatok így egyedül kellene boldogulnom a két kicsivel amit persze meg lehet oldani de nem könnyű!Majd el döntöm mi legyen főleg ha már tudom egyáltalán mennyi termékenyül majd meg és osztódik tovább!
2011. nov. 1. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!