Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra készülök! Mennyibe...

Lombikra készülök! Mennyibe kerül a Gonal f inekció?

Figyelt kérdés

Tegnap írt fel a doki hat napra való(3 toll)gonal f 75N-t.Meg rendelték a patikában és ma kell érte mennem!Mennyi pénzt vigyek magammal?

Köszönöm előre is a segítséget!


2011. okt. 26. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Értem. Hát remélem sikerül okosan dönteni. A legnehezebb, hogy utána is azt gondolja az ember helyesen döntött.

Én nagyon boldog vagyok, hogy ikrek, pedig mi is egyet szerettünk volna. DE mindent összevetve nem is alakulhatott volna jobban. :D

2011. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kaptam egy linket amiben egy amerikai kutatók csoportja azt vizsgálja mennyivel kevesebb az esély lombiknál az egy embrio visszaültetés sikerére és kiderült,hogy nem csökkenti az esélyeket így ott már bevezetés alatt áll a 35 év alatti"egészséges"pároknál az egy embrio visszaültetése!

Biztosan dupla öröm a két baba és persze össze lehet hangolni a dolgokat de azért ha lehet először inkább egykével gyakorolnám az anyaságot!:)

Még van időm rágódni azon mi legyen csakhát igen utólag is el kell tudni számolnom magammal ha esetleg egy mellet döntök,nem sikerül mi lett volna ha vállalom a kettőt!

Nem egyszerű de remélem jól fogok dönteni és minden rendben lesz!

2011. nov. 2. 10:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha meg vagy győződve az egyről akkor ne hagyd magad befolyásolni. Meg mondjuk úgy is felfogható, hogy ha kettőt kértél volna vissza, akkor sem garantált az egy esélye. Szóval ha esetleg nem jön össze, semmiképpen se vádold magad.

Sok sikert!

2011. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!Döntöttem és hajthatatlan vagyok,marad az egy!:)

Ma voltam uh-n mindkét oldalon 4-5db.10.mm-es tüszők+még 3-4 kissebb és 8mm nyálkahártya doki szerint tökéletesen jó így!Szóval szépen éregetnek.Vasárnap megint uh és akkor beszéljük meg mikor legyen a leszívás!Már kicsit félek attól is de ugye a cél érdekében mindent!!!:)))

2011. nov. 3. 13:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is így értek, szinte pont így a végén 21 petesejtet szívtak le :D

A punkció nem vészes. Engem altattak, bár az inkább csak bódításnak nevezhető. Felkelsz és minden ok lesz. Én örültem, hogy végre leszívták őket, mert féltem, hogy kipukkad néhány :D Szóval no para :D

De az meglepő, hogy nálatok vasárnap is bent vannak. Nálunk a Káli csak hétköznap van.

2011. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást!:)

Hát már kicsit parázok a punkciótól de biztosan túl fogom élni!:)Én is meg lepődtem a vasárnapi időponton de ezt mondta a doki!Oké,hogy nagyon elhivatottnak tűnik a munkája iránt de,hogy ennyire!!!:D

Szóval akkor egész foci csapatom lehetne annyi pete lesz:)hát remélem sikerülni fog visszaültetni egyet aki maradni is akar és jónak fogja találni a kilenc hónapos albérletet!:)))

2011. nov. 5. 11:39
 17/17 anonim válasza:

Sziasztok!

A kérdezőtöl szeretném kérdezni,sikerült végül elsőre a baba? Mennyi petesejtet tudták leszívni és mennyi termékenyült meg?

Válaszodat előre is köszönöm!

2016. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!