Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnál Kaális árlistát küldeni...

Tudnál Kaális árlistát küldeni? Lombikra készülök Győrbe

Figyelt kérdés
Szeretnék időpontot kérni de gyűjtögetnék közben. Kérlek segíts, nincs árlistám. Köszönöm.
2010. jún. 22. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is érdekelne csak mi debrecenbe megyünk. Már van időpontunk most péntekre. Annyit tudok csak, hogy be jelentkeztünk telefonon és felsorolták, hogy milyen vizsgálatokrol vigyünk papírokat és 13ezer ft lesz a konzultáció.
2010. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szia én is felhívtam őket ma és augusztusra kaptam időpontot. Mi győrbe megyünk. Ha majd esetleg tudsz valamit az árakról miután voltatok megírod nekem? Nagyon szurkolok nektek babaügyben. Majd írj.
2010. jún. 23. 14:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Én elküldöm nektek a pesti árlistát (csak beszkennelem). Mivel ez is Kaáli, gondolom, ugyan az.
2010. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Írjatok inkább mégis az e-mail-emre, hogy megtudjam a címeteket, mert innen nem tudok csatolni.
2010. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem első, hanem előző.
2010. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szia! Első vagyok. Holnap már megyünk is kaáliba. Amit meg tudok majd megírom. remélem minden rendben lesz velünk.
2010. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tuti rendben lesz ne aggódj bár én mondom.:-) Szorítok és írj ám.
2010. jún. 24. 16:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! Na meg volt a kaáli. Minden jóval bíztattak minket! Az a szerencsénk, hogy "fiatalok" vagyunk azt mondta a doki. Legalább is akik ott voltak, hát nagyon meglepődtük igazábol, mert olyan mama, papa koruakat is láttunk. És első babaával próbálkoznak. Na mindegy csak sikerüljön a baba. Iszonyatosan sokat kelett várnunk. Az árakat is ide adták. Konzultáció:13ezer, Rövid orvosi megbeszélés:1500ft, Hormon vizsgálat:14000ft, Nőgyógy vizsgálat:18000ft, Sperma vizsgálat:13000ft, az inyekció amit magunknak kell kiváltani kb100.000ft. Beszélgettem ott másokkal onnan tudom és ha még kell valamilyen gyógszer vagy inyekció az is elég drága. A leszívásért és a beültetésért nem kell fizetni. És hála pénzt sem adtak akivel beszéltem. Most sietek de ha van kérdésed szivesen válaszolok!
2010. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok, aki az árlistát igértem.

Én is tegnap voltam a kaáliban fagyasztott embrió transzferen. 2 hét múlva lesz eredmény.

Minden jót nektek!!!

2010. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előtted lévő vagyok! Neked már beültetés volt ha jol értelmezem? Még nem vagyok járatos annyira lombikos téren, csak tegnap voltunk először. Neked ez már nem az első beültetés akkor ugye? Olyan sok érett petesejted volt, hogy fagyasztottak le belöle? váro válaszod! És szorítok érted, hogy sikerüljön!
2010. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!