Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnál Kaális árlistát küldeni...

Tudnál Kaális árlistát küldeni? Lombikra készülök Győrbe

Figyelt kérdés
Szeretnék időpontot kérni de gyűjtögetnék közben. Kérlek segíts, nincs árlistám. Köszönöm.
2010. jún. 22. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy!

Túl vagyok 5 inszemináción, és 2 lombikon (de ez ne vegye el a kedved, mindent megtesznek a Kaáliban).

Márciusban volt az első lombikon. A stimuláció hatására 9 petesejtet tudtak leszívni, ebből 5 termékenyült meg. Akkor 2-őt beültettek, a többit lefagyasztották. Sajnos az nem sikerült. Most mentem vissza a fagyasztottakért. A 3-ból 2 maradt meg, és tegnap kaptam vissza őket.

Bármi kérdésed van, szívesen válaszolok, ha tudok (sajnos elég járatos vagyok a dologban). Ősszel lesz két éve, hogy a Kaáli Intézet oszlopos tagjai vagyunk.

2010. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Annyit szeretnék kérdezni , hogy hogy bírod ezt lelkileg fel dolgozni? Minden elismerésem a tiéd. Én már attol is kész vagyok, hogy annyi vizsgálatra kell mennünk. Munka melett nem tudom hogyan fogom ezt megoldani. Annyi a szerencsék egyébként, hogy itt nyíregyházán nagyon sok vizsgálatot meh lehet csináltatni mert el fogadják debrecenbe. Azért sem kell fizetnünk. Ti hogy bírjátok ezt anyagilag? Micsak olyan 100-100 ezer ft ot keresünk mindketten , nem tudom hogy fogjuk ezt bírni. Neked még több erőt kívánok!!
2010. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Annyit csalódtam már, hogy azt hiszem, mostanra annyira belefáradtam, hogy nem érdekel. Teljesen közönbösen gondolkodok a tegnap előtti lombikomról is. Nem érdekel, nem vagyok izgatott, sokszor el is felejtem, hogy vannak bennem valakik. Nem tudok egyáltalán örülni neki. Majd talán, ha egyszer látok egy pozitív tesztet, másképp lesz, de most már megtanultam feleslegesen nem beleélni magam. Így legalább megkímélem a lelkem a csalódásoktól, de ehhez kb. 2 és fél év kellett.

A fizetésünk nekünk is annyi, mint nektek. Az a nagy szerencsém (a szerencsétlenségemben), hogy anyósomékkal lakunk. Nekünk alig kell befizetnünk a közösbe, így szinte az összes fizunk megmarad. Csak a kocsink fenntartásáról és a Kaáli tankolásáról kell gondoskodnunk.

A vizsgálatokat valóban nehéz munka mellett megoldani. Én tanítok, és így sokkal könnyebb. Most meg ugye nyári szünet, nem is kell betegállományba sem mennem.

2010. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál. Így már értem. Az anyagi részére gondolk itt. Nekünk is van kocsi természetesen jó sok törlesztővel. Senki nem is tud támogatni minket , egyikünk szülei sem állnak ugy. De mindent meg tezsünk, hogy nekünk is legyen babánk ahogy tölünk tellik. Minden jót kivánok neked és egy hatalmas + tesztet! Majd megírod ,hogy mi lett veled? Mikor kell visszamenned?
2010. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy! Én is mihamarabbi babázást kívánok neked!

2 hét múlva lesz eredményem, majd írok!

2010. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ez sem sikerült!
2010. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia! Ó de sajnálom! Hanyadik is volt? Nem olvastam el a válaszokat végig. Nekem szeptemberben lesz az első. Máris izgulok. neked nem is tudok vigasztaló szavakat írni. Ilyenkor bármit mond az ember, nincs hatása. kitartást kivánok neked! És Próbáld nem feladni!
2010. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy. Volt már 5 inszemem, aztán ez volt már a 2. lombikom (ez fagyasztott embrióból).

Nem adom fel, de azt hiszem, most egy picit pihentetem a dolgot.

Nagyon drukkolok Neked szeptemberre! Ne ess kétségbe (miattam), neked biztosan fog sikerülni!!!!!

2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Jaj mostmár emlékszem mindenre ami veled volt. Az igaz, hogy egy kicsit most elkeseredtem magam miatt is. Biztosan mindenki annyira biztos benne ,hogy az első már sikerülni is fog. Aztán meg a nagy csalódás. Nem tudom hogyan dolgoznám fel én is elég összeomlós vagyok. De most még bizakodom. Remélem te sem adod azért fel. Sok-sok erőt kívánok neked!
2010. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!