Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyanok akik mostanában...

Vannak olyanok akik mostanában mennek lombikra?

Figyelt kérdés
Én májusban megyek konzultációra Győrbe a Kaáli Intézetbe. Ha van kedvetek bátoríthatnánk egymást. Én nagyon félek.:(
2011. máj. 4. 09:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja bocsi most láttam, hogy még kérdeztél. Igen biztosan lesznek, bár tavaly mi is nekiálltunk és én minden vizsgálatot megcsináltam de anyagi gondok miatt nem tudtunk menni és szerintem a fél évnél öregebb papírokat nem fogadják el szerintem. De legalább látják, hogy mi milyen lett. Negatívak lettek az eredmények és ennek örültem nagyon. Szóval drukkolok neked nagyon és írj ha van kedved bármikor, akár privit is. Jóéjt.
2011. máj. 4. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!