Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/216 A kérdező kommentje:
Nekem fájdogál a hasam ,remélem holnapra rendesen megjön és akkor hajrá szurik :)
2012. márc. 13. 14:26
 22/216 anonim ***** válasza:

Ivett!Nem hívtad a Kaálit?Én a Győribe járok és ők lesznek március 15.-én,és szombaton is.Te hová jársz?

Szerintem telefonálj mindenképp.Nekem sem jött meg még mindig,így nekem akkor lesz baj ha úgy jön meg hogy pénteken kéne menjek,mert akkor nem lesznek.Bízom benne hogy szerencsénk lesz mindőnknek:)

Marcsi

2012. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/216 A kérdező kommentje:

Viki vagyok a kérdező !

A BMC pénteken nyitva lesz !

Nekem megjött ,holnap irány az uh . és a szurik :) :) :)

Bár még nincs meg annyira de megyek mindenképpen ,mert a péntek már a 4 . nap lenne ...

2012. márc. 13. 17:44
 24/216 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem is megjött... (na ilyet sem mondtam már vagy 4 éve :D) szóval holnap telefonálok én is. Hát remélem, hogy a tapolcai Kaáli is nyitva lesz pénteken... :) :)

Ivett

2012. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/216 Manka68 ***** válasza:

Milyen szurikat kaptok lányok és milyen adagban?

Nekem először két hét fogamzásgátló volt, aztán 3 nap szünet, és utána kellett szúrni a gonal-f-et 15 egységben, és 2 merional-t.

2012. márc. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/216 anonim ***** válasza:

De jó nektek lányok,nekem még mindig nem jött meg,én sem vártam még ennyire mostanában.Nekem ha ma délig nem jön meg,akkor ne is jöjjön csak holnap délután,különben nem tudok menni,és úszott egy hónap:(

Manka,te mikor tesztelsz?:)Vagy mész vérvételre?Hogy érzed magad?Ja és miért kelsz minden reggel ilyen iszonyatosan korán?Mész dolgozni?

Marcsi

2012. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/216 A kérdező kommentje:
Na felírták a szurikat végre ! Nekem rövid protokoll lesz ma vagyok a mens. 2. napján ! Én Merionált kapok napi 1x 4 adagot 5 napig és hétfőn megvizsgálnak újra ! Picit kérdéses volt az adag ,mert az én orvosom ennyit gondolt ,viszont aki most helyettesített ő sokkal nagyobb dózist írt volna ki ... Remélem ilyenkor ha hétfőn megyek (az lesz a 7. napom )tudnak korrigálni ha kell ?? !!Szerintetek ?
2012. márc. 14. 15:29
 28/216 anonim ***** válasza:

Csajok!

Az Inszemes vagyok!

Ti az inszeminációkon túl vagytok...(gondolom)Mikor érdemes inszem után először tesztelni??

4 Merionalt kaptam + Ovitrelle tüszőrepesztőt?????

2012. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/216 sumergo ***** válasza:
100%

Inszemináció után 13 nappal már jót kell mutatnia a tesztnek, de anno nekem inszem után vérvételre kellett mennem az inszem után 10 nappal. Tehát a szurik már akkor sem befolyásolják az eredményt, de a teszt szerintem csak 13 -14 nap után mutatja ki. Jó veletek együtt izgulni, annyira tudom mit éreztek! Együtt örülni is jó lesz!! :-)


Kicsi lányom Fruzsi, most 63 cm hosszú, és kb. 6 kg. Igazi kis ficánkolós csajszi. Most a Mozart zenékre van rákattanva, jelenleg is azt hallgat. Dumálgat, meg "vezényel", kalimpál, nagyon tündéri! Most már kezdi elveszteni a türelmét, mert jön a fürdés ideje! Megyek is... :-)

2012. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/216 anonim ***** válasza:
100%

Inszemes vagyok!

sumergo..Te egy erőbomba vagy..ismerem a történeted és,ha lehet azt mondani Te vagy a példaképem (és Manka),akik erőt adtok nekem abban,hogy NEM SZABAD FELADNI!!!

2012. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!