Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek mostanában lett pozitív...

Akinek mostanában lett pozitív a teszt feltudná rakni a görbéjét? Volt valami előjel? Ez a kérdés valószínű a türelmetleneket érdekelné.

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom felrakni a görbém, mert az, amikor babás lettem, csak részleges, mert a méricskéléssel sem akartam stresszelni magam. Viszont nekem olyan előjel volt, hogy magasan volt a méhszájam és zárt maradt, pedig mielőtt megjött mindig felpuhult és leszállt azelőtt. Meg érzékenyebbek voltak kicsivel a melleim, meg az volt még fura, hogy máskor mindig hányingerem volt, mielőtt megjött és most semmi bajom nem volt, meg nem voltam "hisztérika" sem előtte(amikor semmi nem jó, mielőtt megjön,hol sírsz hol nevetsz). A férjemnek is ez tűnt föl, hogy most "normális" vagyok! :)

Ja meg azért már a hőmet megmértem, mikor meg kellett volna jönnie és magasan volt a 14. napon 36,8; 15. 36,9; 16. már 37 fok volt. Remélem tudtam segíteni! :)

2012. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még van egy hetem a mensiig, így tudom, hogy még korai a kérdés, de a kíváncsiság.

2012. márc. 7. 13:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: azt, hogy kell érteni, hogy zárt?
2012. márc. 7. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!én sem teszem fel a görbém ,mert kb,6 napig mértem előtte.a cicifájás nekem ovutól volt de nagyon.meg végtelen nyugalom szállt meg,kb mielőtt meg kellett volna jönnie előtte kb 1 héttől.fura volt.onnan tudtam hogy valami történt.
2012. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azt hogy zárt csak úgy érezheted, ha párszor önvizsgálatot végzel(csakis tiszta kézzel, körömmel!!!!). Olyankor nem puha, hanem kemény a méhszáj. Én nem csináltam minden nap, de a ciklus egyes szakaszaiban egyszer megtettem, hogy legyen viszonyítási alapom. Berakok egy linket, ahol a méhszájról is olvashatsz! [link]

Többek között azért marad fent és zárva a méhszáj, ha babás lettél, hogy megvédje a baciktól!

2012. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!