Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovuteszt, miután...

Pozitív ovuteszt, miután felment a hő? Szoktatok ilyet tapasztalni?

Figyelt kérdés
Még sosem láttam ilyet, a hőleesésnél szokott pozi lenni...
2012. márc. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányadik napon jársz? Nekem a 24. napon + lett az ovu teszt, 37,2 hőnél. Terhesség lett belőle!
2012. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia. 24. nap leesett a hőm, 25-en felment, pozi volt az ovuteszt, és meglepődtem, mert az ovuteszt nekem a hőleesős napon szokott pozi lenni, akkor van peteérésem.

Te a 24. napon nem jóstesztre használtad? Gratula a babához! :)

2012. márc. 20. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,jóstesztként használtam az ovut és bevált! Köszi a gratulációt! Hogy állsz?
2012. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14-16. dpo-n vagyok, és negatív lett a terhességi teszt. Szóval, egy újabb sikertelen ciklus. :(
2012. márc. 22. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:
:( sajnálom! Ne add fel, sikerülni fog. Mióta próbálkoztok?
2012. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást. 2,5 éve próbálkozunk aktívan, de már annál is régebben nem védekezünk.

Mostanáig odáztam, de meddőségi lesz. :(

2012. márc. 22. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is túlestünk vizsgálatokon. Páromnál minden rendeben volt, nekem csináltak petevezeték átjárhatóságit! Átjárható voltam,csak krónikus méhfal gyulladásom volt,amin semmi nem segített,csak a műtét! Következő próbálkozós hónapban sikerült is. Szorítok,hogy mielőbb sikerüljön!
2012. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!