Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajtam kívül volt ma valakinek...

Rajtam kívül volt ma valakinek még inszeminációja? (vagy mostanában? ) Osszuk meg gondolatainkat, biztassuk egymást.

Figyelt kérdés
Annyira bízok és remélek....Hogy vagytok???

2012. márc. 8. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem múlt csütörtökön volt a harmadik....nem tudom,nagy illúzióim nincsenek,de.....jó lenne,ha sikerülne!Ha nem,akkor valószínű lombik lesz(36.ban vagyok).

Tüneteim nincsenek(nem tudom egyáltalán kell e,hogy legyen....).

Hétfőn megyek tesztelésre.

Üdv. és nagyon szorítok Neked is!

2012. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Válaszoltam a Lesz valakinek mostanában inszeminációja? kérdésedre!
2012. márc. 9. 19:41
 3/3 A kérdező kommentje:

Szorítok Én is neked..!Volt velünk egy csak a harmadik inszem sikerült neki!Ne add fel!!!!

Nekem az első volt!Izgulok nagyon!Furi volt az inszem!Hát tegnap volt,egész este "feszített" a hasam ma már semmi,pedig az olvastam,hogy 2-3 napig feszül!Bár én ovu tesztelek is...ma van tutti!!!!!

2012. márc. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!