Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz valakinek mostanában...

Lesz valakinek mostanában inszeminációja?

Figyelt kérdés
Nekem csütörtökön lesz Tapolcán,a harmadik!Várakozunk együtt?:-)))

2012. febr. 27. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki hamarosan nekem is lesz Tapolcán, de még előttem áll jövő héten egy átjárhatósági...azután kell mennünk. Remélem addigra Neked/tek sikerül az álom :) de ha mégsem, akkor majd csatlakozom szívesen :) Nagyon sok sikert kívánok szívből.

:) Sikerülni fog!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia Pancsura!

Nekem is a harmadik volt ma. Nagyon fájt mind a két petefészkem, és most nagyon fájt az inszem. Az első kettőnél semmit nem éreztem, az inszem után fájdogált csak, de picit. Nagyon görcsöltem egész nap, talán már igy este felé kezd múlni.

Miket kellett szedned? Utrot kaptál?

2012. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

Inszem után Neked nem folyt ki?


Üdv.: R

2012. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia!Én is jobban "éreztem" magát az inszemet,mint az előzőeket,de fájni nem fájt.Ki sem folyt utána....

Azóta jobban fájnak a petefészkeim,időnként az alhasam is,mást nem érzek....

Utrogestan-t kaptam én is,2x1et.

Remélem most mindkettőnknek sikerül!!!!!:)))))

2012. márc. 6. 08:13
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves Első!Túl vagy már a hsg-n?Nekem is volt annó,nem kellemes,de kibírható(de remélem többször nem kell kibírnom...). Mikor mentek T-ra?SOK SIKERT NEKED IS!
2012. márc. 6. 08:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Keddre vagyok bejelentkezve győrbe, altatásosra. De tegnap és ma reggel két csíkos tesztek tulajdonosa vagyok, bár még nem hiszem el, és kételkedem,de remélem nem is lesz szükség átjárhatóságira.

Amúgy annak eredményével kellett volna bemennünk pri-be. De lehet vizsgálatra bejelentkezek.

2012. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok Neked!!!!
2012. márc. 6. 08:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves első! Teszteltél még azóta! Én is gratulálok!


Kedves Kérdező! Hogy vagy?


Üdv.: R

2012. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszi lányok!!!v igeen, 5öt teszteltem :) muszáj volt újra és újra látnom :) elég vicces nem?? 23.án megetek csak UH-ra :( nehéz kivárni :) de örülök ,és kezdem elhinni :) szorítok nektek, hogy a legváratlanabb pillanatban érkezzen hozzátok is :) Nos, ezt nevezik csodának felénk :)
2012. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Helló csajok Én egy új válaszoló vagyok...olvasgattam itt a válaszaitokat...miért most mi a "jó",ha kifolyik vagy,ha nem??És mi van akkor,ha kifolyik???
2012. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!