Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/216 anonim ***** válasza:

Manka Te egy Tündér vagy..most szivem szerint megölelnélek!Ezt a pozitív gondolkodást...!

Inszemes

2012. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/216 sumergo ***** válasza:

:-( Manka, ne feledd, hogy nekem is az utolsó lehetőségből sikerült, és most még fagyasztott tesók is várják a beültetést!!!


Mi újság? Lettek szép petesejtek?

Esetleg valakinél valami fejlemény? Annyira szeretnék veletek örülni!!!

2012. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/216 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Manka nagyon sajnálom! :( :( De majd az utolsóból sikerülni fog, biztos vagyok benne! :) :)

Inszemes: :( :( Neked is fel a fejjel. :)

Nálam pedig annyi fejlemény van, hogy böködöm hősiesen a tüszőérlelőket 7. napja, kedden kell visszamenni. Szerintetek mikorra várható a leszívás? Meglesz még pénteken? Mert doki azt mondta, hogy keddtől már új szurit kapok, azt hány napig kell bökni?

2012. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/216 A kérdező kommentje:
Sumergo ! Nem lett sok érett petesejt de én bizakodom ,mert mostanában kezdett el fájdogálni a hasam és ez a peteérést jelenti ! Még tegnap szúrtam 10 Merionált ma reggel 1 Cetrotidét és 21.30 -kor szúrom az Ovitrilt :) Holnap semmi és kedden leszívják a petesejteket de nem altatásban ,mert féltik őket ! Nagyon remélem ,hogy mire kedd lesz még többen lesznek a kis mazsolák :) :) :) Szeretném azt hallani ,hogy jéééé ? itt sokkal több érett tüsző van mint 1.5 !!!! Vannak előttem pozitív példák ,az egyik ismerősömnek túlstimulálás miatt csak 1 -et ültettek be és most terhes :) A lényeg ,hogy legyen ,hogy osztódjon és megtapadjon :) !!!!
2012. márc. 25. 13:37
 85/216 anonim ***** válasza:

Viki!


Pozitív hozzáállás! Tudom könnyű mondani, de pénteken találkoztam a meddőségibe egy kismamával. aki mesélte, hogy összesen 3 petesejtje érett meg, a férjénél meg mindössze 2 élő hímivarsejtet találtak, és most 9 hetes terhes! :) :) Úgyhogy neked is összejön, minden rendben lesz! :) :)

Ivett

2012. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/216 anonim ***** válasza:
Csajok!Mikor jött meg Nektek,ha abbahagytátok az Utrogestant(hüvelykapszula),mert péntek reggel használtam utoljára és még nem jött meg...bár picit fájdogál a pocim!????????????????
2012. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/216 anonim ***** válasza:
Visszavonom,meg fog jönni perceken belül...fáj...aúúúúú...remélem nem lesz fájdalmasabb mensi,bár így is szokott fájni rendesen...!
2012. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/216 sumergo ***** válasza:
Tuti lesz ott még jó petesejt! Nekem utolsó UH-on mindig kevesebbet láttak, mint amennyi tényleg lett. Például a legutolsó lombikomnál az utolsó leszívás előtti UH alapján a doki azt mondta, hogy 8-9 petesejt várható, aztán lett 14. Úgyhogy hajrá!! Írjatok, ha fejlemény van!!!
2012. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/216 A kérdező kommentje:
:) reménykedem ! :)
2012. márc. 26. 14:19
 90/216 Manka68 ***** válasza:

Mi a helyzet lányok? Hogy álltok most?

Szurkolok nektek a kispadról!!! :-)

2012. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!