Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/216 Manka68 ***** válasza:

Én már sok mindent bevetettem, nekem nem jött be semmi. Próbáltam, hogy éltem tovább a mindennapi életemet, és próbáltam úgy is, hogy végig feküdtem a két hetet. Na az nagyon fárasztó volt. :-))

Szerintem tedd, ami jól esik!

2012. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/216 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2012. márc. 28. 17:55
 103/216 sumergo ***** válasza:
100%

Beültetés után sokszor mondogasd neki, hogy kapaszkodjon! :-)

Reméljük szófogadó lesz!!! :-)

2012. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/216 A kérdező kommentje:
:)
2012. márc. 28. 21:13
 105/216 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Viki nagyon szurkolok neked! :) :)

Nekem holnap lesz a leszívás, kicsit félek, remélem minden rendben lesz. Elmondaná valamelyikőtök, hogyan történik az egész? Mennyi ideig leszek altatásban? Utána mennyit vagyok a pihenőben? Ilyesmik érdekelnének. Előre is köszi! :)

Ivett

2012. márc. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/216 sumergo ***** válasza:
Tapolcán így van: Bemész egy szobába, ez olyan mint egy kórterem, de barátságosabb, innen egy folyosó van csak a műtőig, ahol a leszívás történik. Szóval ebben a szobában bekötik az infúziót, ebbe kapod majd az altatót. Időre bemész a saját lábadon a műtőbe, ehhez egy nylon papucsot kell felvenned a papucsodra, meg a fejre egy vékony steril sapit. Felfekszel az asztalra, egy-két apróság, aztán alszol is. Nagyon rövid időre altatnak el, csak addig, amíg a leszívás történik. Utána egyből felébresztenek, de én erre nem szoktam emlékezni, csak azért tudom, mert hallottam már, mikor másokat is ébresztenek. Aztán visszatolnak a szobába, és ott ki hosszabb, ki rövidebb ideig alszik még. 11 óra körül lehet hazamenni, ha 8 körül van a leszívás. Máshol más szokások lehetnek, azt nem ismerem.
2012. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/216 anonim ***** válasza:

Köszi a gyors választ! :) Mi is Tapolcára járunk, úgyhogy a lehető legpontosabb infókat kaptam tőled! :) :)

Ivett

2012. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/216 anonim ***** válasza:

Na az az egyetlen egy fog sikerülni!Megy a drukk!

Ivett Neked is!!!

2012. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/216 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tudom, te nem ide jársz, de hátha valaki igen, és esetleg érdekli :


Bp Kaáli leszívás :

Bemész az öltözőbe, nem kell vinni semmit. Beteszed a ruháidat egy zárható szekrénybe, kapsz hátul kötős hálóinget, lepedőt, amivel körbecsavarod magad, mielőtt a műtőbe mennél, műanyag papucs a lábadra, háló a fejedre. Besétálsz a műtőbe, felmászol az asztalra, ott helyben kötik be az infúziót, aztán már alszol is kb 20 percig, addig tart a dolog nagyjából. Utána felébresztenek, megkérnek, hogy helyezd át magad a gurulós ágyra. Erre nem szoktunk emlékezni. :-) Aztán a következő fél órát ezen a gurulós ágyon heverészve töltjük, közben bejön a doki, és elmondja, mennyi petesejt lett. Ezután átköltözés egy nagyon kényelmes TV fotelbe, (itthonra is akarok egy ilyet!!! :D ). Kapsz teát, kekszet, hogy ne korogj végre. :-) Itt is kb fél óra a pihi, közben szabadon választott beszélgetés a többiekkel, vagy bambulás a semmibe, rádióhallgatás. :-) (mindenki egy helyen van, jó is szerintem, egymással kommunikálunk, és nem agyalunk a magunk baján.) Aztán le a doki irodájába, ahol megkapod a következő adag receptet, (gyulladáscsökkentő, megelőzés céljából), instrukciók, mit egyél, aznapra fekvés van előírva, és nem írhatsz alá hivatalos papírokat. :-)

2012. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/216 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: Hálóinget kell vinni? Huhhhh, nagyon be vagyok tojva... :( :(
2012. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!