Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
 211/216 anonim ***** válasza:
Helló csajok!Nekem sajnos a második inszem sem sikerült!Most egy kis pihi!Augusztusban újrakezdés!:S
2012. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/216 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én éppen ma vagyok 11 hetes. :) :) Szépen fejlődik a Picur, már Tapolcára sem kell mennünk. Borzasztóan izgulok még mindig, hogy minden rendben legyen. A végére már sajnos csak én maradtam, szörnyű volt minden héten úgy menni, hogy jajj, csak ne én legyek a következő, aki sírva jön ki a rendelőből. Nem is hiszem el sokszor, hogy pont nekünk sikerült. És közben meg vérzik a szívem mindenkiért. :( :(

Hétfőn megyek a 12 hetes genetikai uh-ra, remélem ott is minden rendben lesz. Mindenkinek szurkolok nagyon, hogy végre összejöjjön a baba.

Huhh, jó hosszúra, meg érzelgősre sikeredett... :D :D Bocsi! :)

Ivett

2012. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/216 anonim ***** válasza:
100%
Ivett!Gratulálok!Olyan jó ilyen híreket olvasni!!:))
2012. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/216 sumergo ***** válasza:
Nos, azóta történt valami jó??? Remélem igen, és mindenki sorban babásodik!! :-)
2012. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/216 anonim ***** válasza:

sumergo!

Nekünk spontán sikerül a baba,de sajnos elment!!Mint derül égből villámcsapás...két inszem közötti pihis hónapban összejött a mi kis spontán babánk,de olyan 4 hetesen el is ment...!:((((((

sumergo-ti hogy vagytok?Picúrka??,

2012. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/216 sumergo ***** válasza:

:-(

Mi jól vagyunk, köszönjük. De bővebben nem tudok most írni, mert elkezdett a kislányom beszélgetni, szerintem meg is éhezett már, úgyhogy megyek megszoptatom!! :-)

2012. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!