Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
 161/216 anonim ***** válasza:

Akkora egy béna vagyok... nem is kell befeküdnöm, csak minden nap be kell menni ultrahangra... jajjj, kreálom itt magamnak a feszültséget. :D :D


Ivett

2012. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/216 ketteske ***** válasza:

Húúú, kedves kérdező, de szuper!!! :) Nagyon örülök. Ez nekem is nagyon jó példa, köszi érte. :)

Ivett, neked meg nagyon szurkolok, csak pozitívan!!!!

2012. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/216 anonim ***** válasza:
100%

KÉRDEZŐ!!HATALMAS GRATULA!Iszonyatosan örülök,hogy sikerült!Tiszta szívemből!!!!Annyira jó érzés kapott el..jól imátkoztunk!!!!!(Egyet ültettek be ugye??)


Ivett!Drukkolok,hogy sikerüljön,ha kórházba kell menned,akkor mész,egy babáért mindent!Drukkolok,hogy minden rendben legyen!

2012. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/216 A kérdező kommentje:
:) Igen ,egy kis mazsola van a pocakomba :)
2012. ápr. 12. 12:21
 165/216 ketteske ***** válasza:

Kedves Kérdező, nektek miért kellett a lombik? Volt valami gond, vagy csak nem jött össze? Mikor mész UH-ra?

Ivett, mi van veled? Minden oké?

2012. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/216 ketteske ***** válasza:
Illetve mi volt az UH-n?
2012. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/216 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerencsére elmúltak a görcsök, és a hasfájás is, nemhiába feküdtem az elmúlt 2 napban. :) :) Végülis meg sem vizsgáltak, majd holnap Tapolcán a doki megmondja mi legyen. Jó hülye vagyok, mert tegnap persze olvasgattam, még mindig bennem van a félsz, hogy álpozitív a teszt... :( Na és olvastam, hogy sokan panaszkodnak, hogy a medilab teszt sokszor ad hamís eredményt. Persze, hogy én meg olyannal teszteltem... :) Végül a férjem vett egy clearbluet, hogy csináljam meg, mert az megbízható. Délutáni pisiből az is pozitív lett. Halvány, de egyértelműen pozitív. De megbeszéltük, hogy holnapig nem reménykedünk tulságosan, hátha a hiperstimulátio miatt mutat pozitívat.

Mindenképp megírom holnap, hogy végül is mi a helyzet. Izgulok nagyon...

Ivett

2012. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/216 A kérdező kommentje:
Korábbi műtétek miatt a bal petevezetékem le van zárva ... már 4 éve jártunk akkor 1 inszem volt de nem sikerült ,mert találtak 1 miómát .. levetettem és pihentünk 4 hónapot ,már megvolt az időpontunk a következő konzultációra az inszemhez de spontán sikerült teherbe esnem :) Most tesót szerettünk volna de nem sikerült ... így mentünk újra vissza a nőgyógyászom javaslatára ! Hát ennyi röviden a történetünk :) Egyetlen egyet tudtak beültetni és megtapadt :) !!! Remélem jó helye van és velünk marad !!!!
2012. ápr. 12. 20:21
 169/216 ketteske ***** válasza:
Biztos nagyon kapaszkodik a kistesó. :) Majd írj, hogy mi volt az első UH-n! Jó éjt mindenkinek!
2012. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/216 anonim ***** válasza:
IVETT!Nyugodj meg...minden rendben lesz!Próbálj meg sokat pihenni és ne stresszelj.Majd holnap írj mindenképp,mit mondott a doki!
2012. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!