Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
 191/216 anonim ***** válasza:
Drukkolok holnapra!
2012. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/216 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást ! Üres a petezsák csak a szikhólyag van benne .... Így műszeres befejezés lesz hacsak addig egy vérzéssel el nem megy ! Ennek most így kellett kennie ! Mindenkinek sok sikert ! Viki
2012. máj. 7. 12:50
 193/216 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ nem mondod..ezt nem hiszem el,ez most szivenütött..:,(

Nagyon sajnálom!:(

2012. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/216 anonim ***** válasza:

Jajj ne... :( :( Ez annyira nem igazság... :( :( :( Annyira sajnálom. :( :(


Ivett

2012. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/216 A kérdező kommentje:
Köszi csajok ! Ennek már megvolt az előszele az előző uh.-n sem volt semmi ...Nagyon nem jó érzés de inkább most derüljön ki ,hogy valami nem oké !
2012. máj. 7. 20:46
 196/216 anonim ***** válasza:

Viki!

Hát igen..valahol igazad van..inkább most,mint később..fáj ez így is éppen eléggé!:(

2012. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/216 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Már rég óta olvasgatom ezt a fórumot.Addig nem mertem írni amíg nem tudtam pontosan mi lesz nálunk.Sajnos már úgy néz ki,hogy csak lombikkal lehet babánk.Június 18-ára kaptunk időpontot a Budapesti Kaáliba.Nálunk a páromnál van a probléma.Nem lett jó a genetikája,és így sajnos nem lehet közös gyerekünk.Azt szeretném megkérdezni,hogy van-e köztetek olyan aki donor spermával lett megtermékenyítve?Az érdekelne,hogy akkor is csinálnak inszeminációt,vagy egyből lombik lesz?Milyen orvosi papírokat szoktak kérni tőlem első konzultációkor?Úgy gondoltam,hogy előbb elvégeztetek egypár vizsgálatot a nőgyógyászommal annyival is előrébb leszünk.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

2012. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/216 anonim ***** válasza:
Szia!Igen végeznek inszemináció donor spermával is!Milyen vizsgálataid vannak meg?
2012. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/216 anonim ***** válasza:

Szia!

Rákszűrést csináltattam januárba,és múlthéten lett kész a genetika.

2012. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/216 anonim ***** válasza:
Ezen kívül semmi?
2012. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!