Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/216 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem végül is hétfőn kell mennem, addig lövöm a Suprefactot, aztán kapok peteérlelő szurikat, de azt még nem tudom milyen lesz... :) :) hétfőtől szerintetek még hány nap a leszívásig?

Ivett

2012. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/216 A kérdező kommentje:

Bemásolom :

Na felírták a szurikat végre ! Nekem rövid protokoll lesz ma vagyok a mens. 2. napján ! Én Merionált kapok napi 1x 4 adagot 5 napig és hétfőn megvizsgálnak újra ! Picit kérdéses volt az adag ,mert az én orvosom ennyit gondolt ,viszont aki most helyettesített ő sokkal nagyobb dózist írt volna ki ... Remélem ilyenkor ha hétfőn megyek (az lesz a 7. napom )tudnak korrigálni ha kell ?? !!Szerintetek ?

2012. márc. 14. 21:12
 33/216 sumergo ***** válasza:
Nekem minimum 10 napig kellett szúrnom a peteérlelő szurikat, de volt olyan is, hogy 12 napig szúrtam (ebből lett a kislányom), és olyan is volt, hogy 14 napig. A tüszők mérettől függ (gondolom), mert mindig az UH-tól függött, hogy meddig-mennyit kapok még. Volt, hogy emelt a mennyiségen az orvos, volt hogy csökkentett, olyan is volt, hogy ugyanannyit kellett tovább, úgyhogy folyamatosan lehet korrigálni.
2012. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/216 sumergo ***** válasza:
100%
Ja, és leszívásig még van pluszban 1-2-3 nap a peteérlelők után is, mert be kell adnod a tüszőrepesztőket is, és azután pontosan 36 órával van a leszívás. A tüszőrepesztőt is volt hogy egy-két nap szünet után kellett beadnom, de olyan is volt, hogy egyik nap még peteérlelőt kellett, másnap este meg már a tüszőrepesztőt. Szóval ez is változó lehet.
2012. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/216 Manka68 ***** válasza:
100%

Jó reggelt! :-)

Nem járok dolgozni, stresszmentes pihenést mondott a dokim, és ehhez igyekszem tartani magam. Csak már több mint egy éve állandó délelőttös vagyok, és úgy hozzá szokott a szervezetem, hogy kidob az ágy. Felébredek ha kell, ha nem. De nem baj, napközben most pihenek többet. :-) Érezni mindenfélét érzek, azt is amit szeretnék, és azt is amitől félek. De tudom, hogy semmiféle valós tünetem nem lehet, szóval dolgozik az agyam rendesen. :-) 24-én kell tesztelnem, majd akkor komolyan veszem a tüneteket, addig nem. :-) Persze mindenképpen elmegyek vérvételre is, biztosra akarok menni. :-)

A szurik alatt is így volt, néha úgy éreztem, nagyon feszül a hasam, a következőben meg semmi. Az első szuri napján iszonyatos hangulatingadozásaim voltak, az egyik pillanatban nyugodtan ültem a gép előtt, a következőben pedig úgy éreztem, meg kell ütnöm valakit. :-) De szerencsére gyorsan elmúlt. :-)

A leszívás napján úgy mentem uh-ra, hogy biztos eldurrantak a tüszőim, mert túl jól vagyok. De megvoltak. :-)

Úgy láttam sumergo már megválaszolta az összes felmerült kérdéseteket, ehhez én sem tudok mit hozzátenni, nálunk is így volt, a tüszők számától és méretétől függően hol 11, hol 14 napon volt a leszívás. A saját ciklus itt nem számít, a hormonjaink le vannak állítva, csak a szurik dolgoznak. Beültetés utáni 14-ik napon kell tesztelnem, de lehet hogy már egy nappal előtte megcsinálom, végülis szerintem a leszívás napja a 0-ik dpo. :-) Az a pár nap csak biztonsági ráhagyás. :-) Addig is minden nap beszélgetek a babócákkal, elmondom nekik mennyire szeretjük és várjuk őket, és hogy kapaszkodjanak erősen. Remélem, hallgatnak rám. :-)

egyszer megkérdezték tőlem, hogy meddig vagyok hajlandó elmenni, hogy teherbe essek. Azt mondtam : babáig. És azóta sem változott semmi. :-) Azt hiszem, nekem ahhoz kellene több erő, hogy feladjam. Mert amíg nem adom fel, van esélyem. :-)

Sumergo : Mozart? A Kis éji zene a kedvencem a klasszikus zenék közül. :-)

Lányok, szúrjátok magatokat ügyesen, hogy sok szép tüszőtök legyen! Megy a drukk!!!

2012. márc. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/216 anonim ***** válasza:
100%
Inszemes vagyok:Megy ám a drukk főleg neked Manka,de mindenki másnak is!
2012. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/216 A kérdező kommentje:
Merionalt szúr valaki közületek ? Naponta mennyit ?
2012. márc. 18. 20:33
 38/216 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon drukkolok mindegyikőtöknek.

Nálunk a családban van lombikos.


Manka,

Annyiszor segítettél már nekem ilyen-olyan kérdésekben,nagyon szorítok a babócákhoz!Remélem pozitív lesz az a teszt 24.én!!!

2012. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/216 A kérdező kommentje:
24.-én ??? Add Istenem ,hogy sikerüljön neki is :) !!!
2012. márc. 20. 13:40
 40/216 anonim ***** válasza:
Hali!Inszemes vagyok!Nekem még 2 nap!22.-én tesztelek..!Annyira izgulok vagy nem is olyan furi érzés...!
2012. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!