Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
 81/108 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon drukkolok Neked, remélem összejön a kistesó :)

megy a drukk!

reggel tali itt :)

pihenj sokat!

üdv: Eszti

2009. jún. 15. 20:34
 82/108 anonim ***** válasza:

Szia Bea! Mizujs? Teszteltél? Remélem +!!!!

Drukkolok!

2009. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 A kérdező kommentje:
Na?????? lehet örülni?
2009. jún. 16. 10:55
 84/108 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajszik!

Bea vagyok..teszteltem reggel,de negatív lett.Nem vagyok elkeseredve,mert számítottam rá.Ugyanúgy érzem magam,már ami a tüneteket illeti.de még most se jött meg..kíváncsi vagyok mennyit késik:)

köszi mindenkinek,hogy gondolt rám!!!!nagyon aranyosak vagytok:)

Új hónap új esély!!!!!Úgyhogy ne adjuk fel lányok!!!!

Remélem majd még összeakadunk itt,jó kis csapat lettünk itt a végére!:D

2009. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 A kérdező kommentje:

Szia! hát sajnálom azért, nagyon!

de jól mondod - köv. hónap új remény :)

de remélem tartjuk azért a kapcsolatot, olyan jó volt Veled megosztani a fejleményeket :D

írj

vigyázz magadra!

2009. jún. 16. 19:14
 86/108 anonim ***** válasza:

Szia Eszti!

Hát...hol kezdjem...úgy néz ki hogy baba volt,csak nem akart megmaradni....menzinél egyben kijött:(Pénteken megyek dokihoz....

2009. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon sajnálom! :( hogy-hogy?

ha tudok valamiben segíteni, akkor nyugodtam szólj...ha csak beszélgetni szeretnél, de tényleg!

nekem jövő7en lesz ovum, nagy reményekkel állok elébe!

2009. jún. 24. 08:37
 88/108 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy örülök,hogy írtál!!!!

Igazából az úgy volt,hogy múlt héten kedden csináltam tesztet,neg.lett.Másnap reggel megjött,de elég erősen,délután pedig egy köröm nagyságú hús-cafat szerű jött ki..aztán másnap már nem véreztem,csak 1-2 barnás csepp volt 4 napig.szóval lényegében csak 1 napig volt meg.Nem voltam,vagyok rosszúl,csak szurkálgatok azóta is alúl,és még mindig nagyon fáradt vagyok...

Szerintem az a valami baba volt,csak valamiért nem akart megmaradni...bár nem értem akkor miért fájdogál még a hasam,és miért tudnék állandóan aludni...

pénteken délután megyek a dokimhoz,megnéz uh-val,meg szerintem meg is fog vizsgálni.Aztán majd kiderűl,hogy mi is van nálam...

Szerinted mi lehetett ez????Vagy mégis lenne baba,azért volt meg csak 1 napig???

A párom az kiborúlt,mikor elmondtam neki a kis cafatot:(

tegnap gondoltam arra hogy csinálok még egy tesztet,aztán mégsem akartam,mert végül is megvolt...én már nem tudok mire gondolni..

bocsi ha össze-vissza beszéltem...

2009. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 A kérdező kommentje:

Hát, igazából én sem értem ezt, nagyon furi az biztos! Szerintem is menj el dokihoz, ő elmondja mi volt.

de azt mondják, ha valakinek elmegy a babó, akkor nagyon - nagyon vérzik - én is voltam így - rendes időben megjött, de úgy ömlött belőlem, mint még sose 3-4 napig folyamatosan.

nem tudom hogy mi lehetett az a "húscafat" - nem akarlak reményekbe ringatni, ezért nem foglalok állást - biztosat tényleg csak a doki tud mondani - én azért mindenféle kép drukkolok neked!

írj!

2009. jún. 24. 11:33
 90/108 anonim ***** válasza:

Majd pénteken kiderül,hogy mi van velem...akkor szerinted ez nem baba volt???Mert csak 1 napig véreztem.Bár az olyan volt mintha abban az egy napban jött volna ki minden...és elég sötét színe volt...

Szóval neked pedig jövő héten lesz peteérésed?:)mindent bele!!!Remélem most már pozitívat fogsz tesztelni!!!!!

2009. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!