Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja dec közepére?...

Ki nem várja dec közepére? Izgulunk együtt? Babaprojekt indul%!

Figyelt kérdés
Gyertek sokan
2010. nov. 25. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
szia nekem 6 hete ment el a babám szíve(bocs hogy így indítok),de most megjött,és belevágok megint.
2010. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
en dec 11-12-re nem varom...jo is lenne ha sikerulne mert akkor az unnepekre a fa ala mar tehetnem a tesztet es az elso uh kepet
2010. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
szorítok csajok! megy a drukk
2010. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én dec 12-re nem várom. mostanában 32 napra jön meg. sajnos nálunk most ebben a hónapban biztos nem sikerül a baba, mert most hétvége-jövőhét eleje lesz a peteérés, és apa csak dec.5-én jön haza 2 napra. de azért nektek nagyon drukkolok! Mindent bele:)

"Z"

2010. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En december 10-re nem varom. Nagyon remelem, hogy hosszu varakozas utan sikerulni fog. Szivbol kivanom Nektek is, hogy minel hamarabb babasak legyetek, legyunk :)

E.

2010. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
Én 16-ára nem várom. Most 3 hónap pihenő van lombik után. De én azért mindig reménykedem, hogy természetesen sikerül. Mert nem lehetetlen. Ezért én is veletek tartok! Andi. Csak , hogy tudjuk ki kicsoda!
2010. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
na jo sokan vagyunk.mennek a drukkok ezerrel és irjatok ha történik valami és éreztek valami furit.Nekem hó vége hó eleje lesz pé....reményedem:D
2010. nov. 25. 18:54
 8/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok, en dec.17-re nem varom, nagyon jo volna ha jonne a babao, jovo hetvegen kellene legyen pe-m, s a ferjem is itthon lesz ugyhogy megy a hajra!

Drukkolok mindenkinek!!!

Mikortol probaloztok?, mi januartol, de sajnos, jul-ban volt egy missed ab-om.

2010. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi az első gyermekünkre 15 hóanpot vártunk. Most próbálkozunk a második gyermekkel, eddig 1 hónap volt sikertelen.

" Z"

2010. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk ez lesz az 5. próbálkozós hónapunk, van már egy másfél éves kisfiam. Én 16-17-e körül fogok pozitívat tesztelni:-) (remélem a pozitív gondolatok segítenek:-)))

Ti milyen "módszert" alkalmaztok? Ovuteszt, hőmérőzés? Melyik napokon húztok bele? Vagy ahogy alakul?

"K."

2010. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!