Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja dec közepére?...

Ki nem várja dec közepére? Izgulunk együtt? Babaprojekt indul%!

Figyelt kérdés
Gyertek sokan
2010. nov. 25. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
14:40-es én is nagyon drukkolok:DEzerrel.Na most mejek dolgozni.
2010. nov. 27. 06:41
 22/74 anonim ***** válasza:
én dec.6. környékén nem várom....drukkolok mindenkinek :) M
2010. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szinte már izgulok is mindenkiért.

Én dec.7-re nem várom, 22-én hé.volt(valószínű) ovuláció.

SAjna szeptemberben műtéttel kellett a terhességet befejezni, a baba 8 hetes volt kb.

Kislányunk 2 éves lesz, és mi is izgalommal várjuk hogy mikor érkezik a tesója.

igyekszem nem beleélni magam semmibe, de nagyon szeretjük a gyerekeket, és valóban nagy öröm az ember szívében amikor anya lehet.

Nem tudom ki mit érez, de nekem ma reggelre kicsit érzékenyek voltak a melleim. gondoltam ez butaság, megnéztem a kislányunkról vezetett naplóba hogy is volt(egyébként 2 évet vártunk rá), és amikor nálla volt az ovu. rá5 napra már elkezdett fájni a mellem.

ti mit éreztek, hogy vagytok? izgalommal várom majd a válaszokat, sok szerencsét mindenkinek. D76

2010. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
Nekem még csak most lesz pé-m.Én itthon vagyok szintén 2 éves kislányommal.Most bevállaltam hétvégi takaritást irodaházban.Amig nem leszek terhes addig jo lesz igy:DUgyhogy legalább nem csak azon pörög az agyam hogy na mi lesz már:D
2010. nov. 27. 18:02
 25/74 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csatlakozom. December 15-én fogok pozitívat tesztelni. Már ott vár a fürdőszobaszekrényben a két csíkos teszt :) (Csak pozitívan!)

Mindenkinek drukkolok!

2010. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:

helllo csajszik.Én is itt vagyok csatlakozom.

Nekem most lesz ovum,5.-étől -8 ig kb. Majd én is írok,addig is figyelek mindenkit.


Úgy néz ki ezt a kérdést elégé jókor írták ki.

2010. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Nekem közeledik a pé-m.A köv 3 napban esélyes..Apa mára beigérte magát.:D
2010. nov. 30. 08:56
 28/74 anonim ***** válasza:

Ma reggel azzal a gondolattal ebredtem, hog ebben a honapban tuti pozotovat tesztelek, na igy legyen!

Nagyon jo, hogy ilyen sokan gondolkodunk pozitivan!!!!Dec.17re nem varom!!Hajra pozitiv tesztek!!

A.E.

2010. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:

Sok sikert mindenkinek! Mi sajnos lemaradtunk ebben a hónapban, mert hétvégén volt az ovum, apa meg nincs itthon, majd most jön pénteken.

De azért majd jövök, remélem csupa pozitív tesztek lesznek:)

"Z"

2010. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:
Én ma azon morfondiroztam hogy feszül a hasam alja.Bár szerintem nem volt pé-m de a menzim hol 28 hol 31 napos.tegnap együtt voltunk,4 napja is.Nem tudom..Olyan fura érzés mint mikor fel vagyok fázva..De tuti nem vagyok...Csak beképzelem..VAgy nem tudom.De néha szurkál...Ajvé...Remélem nem leszek pont most beteg:S
2010. dec. 1. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!