Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja dec közepére?...

Ki nem várja dec közepére? Izgulunk együtt? Babaprojekt indul%!

Figyelt kérdés
Gyertek sokan
2010. nov. 25. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
nekem ma kellene megjönnie, de még jelét se érze, hogy megfog jönni :) M
2010. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:
Na kiváncsi vagyok hányan maradunk babások.Annyira boldog lennék...Jesszusom:D
2010. dec. 6. 20:35
 53/74 anonim ***** válasza:
van ket halvany pozitivam 3 nappal a nem vart elott...tuneteim vannak mar csak abban kell remenykednem hogy meg is marad...
2010. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:

Jaj de jó , örülök lányok:)

Minden rendben lesz, hamarosan erősebb lesz a csík. Én 12-re nem várom, bár írtam tuti nem sikerült a baba.

Megy a drukk!!!

"Z"

2010. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
óó de jó lenne ha én is ezt irhatnám már...Megy a drukk mindenkinek:D
2010. dec. 7. 12:46
 56/74 anonim ***** válasza:
elozo vagyok: nekem is van mar egy 20 honapos fiam es meg csak 4 hete hagytam abba a szoptatst de mar 8 honapja van rendszeres es nagyon pontos havim es megsem sikerult ...mostanaig...csupan 3 honapja probalkozunk intenziven de nem lattam ra sok eselyt mert meg mindig van tejem...ugy volt hogy a kovetkezo honapban szedek clostyt mivel az elso is csak clostyval sikerult meg valami bogyot hogy vegleg elapasszam a tejem...nem homeroztem csak figyeltem hogy mikor lesz "taknyos a bugyi" (peteeres) es akkor akcioztunk 23.tol 26.ig...a ciklus 21. napjatol mar ereztem hogy valami nem ok mert almos voltam es nagyon fajt a mellem...nem mertem elhinni hogy terhes lehetek...kicsit korabban teszteltem mint szerettem volna mert a szilveszteri bulira asztalt kellett volna foglalni de igy nem foglalunk mert nem megyek fustos helyre...a ferjem meg nem tudja es el is akarom titkolni lehetoleg karacsonyig mert meglepi lesz a fa alatt (a teszt es az elso uh kep)...oszinten szoritok nektek is ...remelem jo sokan leszunk
2010. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
sziasztok :) hát nekem még mindig semmi...még nem tesztelek, megvárom a 15.ikét....mert ha az van akkor az már elég sötét pozi lesz, és addig is terelem a figyelmem egy picit
2010. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
hello csajok!!!!Nekem ma van ovum,kerlek szurkoljatok hogy sikeruljon!!!
2010. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
megy a drukk
2010. dec. 7. 17:20
 60/74 anonim ***** válasza:

12.03 09.58-as vagyok. Nekem sajnos nem jött össze.Keddre nem vártam és ma már megvannak a mensi jellegzetes elő tünetei. Januárba megyek vissza a meddőségi központba, szerettem volna,ha spontán összejön a baba és adtam magunknak pár hónapot. Tovább nem várok, szeretnék tesót a kislányomnak.

Szorítok nektek,hogy sikerüljön.

2010. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!