Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legyünk együtt, ha...

Grófházy kérdése:

Mikor legyünk együtt, ha babaprojekt van?

Figyelt kérdés

tegnap nagyon fájt este a petefészkem körül,de nem tudtam tesztelni.Ma pozitív lett a teszt,de holnapra már nem maradt.

(Nem érkezett meg az újabb szállítmány)

Szerintetek holnap lenne az első - nap,vagy még + lenne.

A francba nem tudtam tesztelni kedden :(


2009. ápr. 22. 18:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ma márcsak időnként érzem a fészkemet:)
2009. ápr. 22. 18:36
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
sztem ha esély van rá, mindennap is lehet vagy kétnaponta is jo. a spermák 2 vagy 3 napig is élnek. várják a petét, ha tojásos folyás van, és fenn van a méhszájad és nyitva van az a legjobb alkalom.. drukk megy ezerrel 32.
2009. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Non-stop!:) Ez a lenyeg, tenyleg ilyenkor ejjel-nappal egyutt kell lenni es ne felejtsd el a gyertyaallast megcsinalni, es ne zuhizzal le mindjart, hanem hagyd had helyezkedjenek a katonak el! Sok sikert!

Miota varjatok a babust?

2009. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Az éjjel- nappallal azért vitatkoznék! A napi többszöri szex egyáltalán nem növeli az esélyeket, sőt!

Naponta vagy kétnaponta.

2009. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

tegnap volt elég sok tojcsis folyásom,ma alig.

Este jön haza apuci,úgyhogy lerohanom :)

És holnap is itthon lesz.

Már több mint egy éve várunk.

Tavaly októberben babás lettem,de sajnos elvetéltem.

És most már annyiira jó lenneeeeee

A hőm viszont fura szerintem

[link]

2009. ápr. 22. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Hat gondolom ejjel-nappal nem is tudnak egyutt lenni, azert mas is van a vilagon, mint a szex, nem? Ezzel nyilvan en is tisztaban vagyok, csupan azt probaltam erzekeltetni, hogy minel tobbszor legyenek egyutt, hiszen ki tudja mikor lesz a nagy pillanat?!:)
2009. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszeljel, es probalj ugy egyutt lenni vele, hogy nem arra gondolsz, hogy jaj...stb.

En hiszek abban, hogy jonni fog, de stressz nelkul csak!

Mennyi idosek vagytok?

2009. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Volt Neked peteérésed? Mert én nem igazán látom a görbédből!
2009. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
1 hónapban csak 1-2 nap, amikor sikerülhet, a menzesztől 13-15. nap. Ha akkor nem sikerült, újabb hónapra kell várni. Nekem 2007. szept. 19-én volt az utolsó menszim, ez azt jelenti, hogy okt. 2. ill. 3-án kellett legyen peteérésem, ha 28 napos a ciklusom. 3-án reggel apát ébresztettem, hogy most kell céloznia, és a hőm is magasabban volt. Ez volt az első és egyetlen próbálkozásunk abban a hónapban. Ma 10 hónapos a lányunk.
2009. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

egyesek szerint a 14.napon volt,de szerintem nem. Semmit nem éreztem,és a teszt is negatív lett.

Viszont tegnap és ma nagyon fáj.ÉS ma pozitív lett a teszt.

Én 32 párom 40 éves

2009. ápr. 22. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!