Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:

Bea vagyok.Semmi különös nincsen...ma van a nagy nap,de eddig még nem jelentkezett:)Tesztelni még nem szeretnék..

Fáj a cicim,ma elkezdett fájdogálni alul a hasam.A folyásom változatlan,nagyon kevés testápolós.Viszont tegnap 3 alkalommal olyan volt mintha pont köldökön szúrt volna valaki...

De nem reménykedek,szerintem nincs kis tesó a pociban:(

Te hogy érzed magad????mikor tesztelsz újra???Lehet hogy csak kevés a hcg a szervezetedben!!!!

2009. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 A kérdező kommentje:

bár úgy lenne! valószínű, hogy vasárnap reggel 1. vizeletből! ha addig persze nem jön meg! az ég adta világon nincs semmi, de semmi tünetem, nem fáj semmim, nincs hányingerem, nem vagyok éhesebb, nem szédülök....

szerintem nincs babó :( Te mikor fogsz tesztelni? Tünetek? tartsuk a kapcsolatot mindenképp! ha most nem jön össze, akkor kövi hónap és akkor is meg tudjuk osztani a tapasztalatokat!

2009. jún. 12. 09:25
 43/108 A kérdező kommentje:

A has szúrka az jót jelenthet :) meg a testápló szerű folyás is!

Eszti

2009. jún. 12. 09:26
 44/108 anonim ***** válasza:

Kedves Eszti:)Nagyon aranyos vagy.Nagyon szorítok neked!!!!Remélem a köv.teszted már + lessz!!!!!

Igazából a fiamnál én sem éreztem semmit...csak nem jött meg:)Az émelygés csak a késés után kb.1 héttel kezdődött...

Az első uh-n 5 hetes voltam:)Szóval nálad még bármi lehet!!!

Én 4 napot vártam a tesztel anno...most is úgy kéne...akkor már tuti az eredmény:)

Ja a has szurkám inkább jobb oldalt érzem,de olyan tompán...de ez nem jelet semmit...szerintem...

egyébként poénos lenne most terhesen maradni,mert februári baba lenne,pont akkor van a páromnak meg nekem is a szülinapunk...szép kis ajándék lenne:)

2009. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne! most is megvárod a 4 napot? akkor 7főn teszt?
2009. jún. 12. 09:34
 46/108 anonim ***** válasza:

Biztosan várni fogok.Hátha csak "szórakozik a testem":(

De egyébként igen,hétfőn-kedden? szeretnék tesztelni.

Mióta próbálkoztok?Ha szabad kérdeznem....

2009. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 A kérdező kommentje:
Ez volt a 6. hónap! Nálatok? Következő hónaptól tudatosabbak leszünk. és figyelünk arra, hogy mikor legyünk együtt! nem rég olvastam, hogy nem szabad naponta 1ütt lenni :(
2009. jún. 12. 09:40
 48/108 anonim ***** válasza:

Húha...az jó hosszú idő:(De nem szabad feladni:)

Én is halottam hogy nem jó naponta együtt lenni...bár ha megkívánjátok egymást....:)

Nálunk a fiam nem volt tervezett baba,de ellene se voltunk.Abban a hónapban amikor fogant csak 2 alkalommal voltunk együtt,menzi után,és a köv. menzi elött pár nappal:)Hát mára már 3 éves:)

Most se próbálkozunk,inkább úgy vagyunk vele,hogy nem vagyunk ellen...ha jön akkor mi szeretettel várjuk:)

2009. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 A kérdező kommentje:

:) mi szerintem nagyon rágörcsöltünk, nem szabad így! tényleg: akkor jön, amikor jönni akar!

kicsit fájdogál a hasam :( mensi - szerű :( Nálad?

2009. jún. 12. 09:51
 50/108 anonim ***** válasza:

Nekem is szurkálgat,de inkább jobb oldalt.olyan apró tűszúrás szerű...de folyamatos.néha kicsit erősebben...

talán baba?????:)a cicim viszont oldalt fájdogál...

2009. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!