Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:

Kedves Első Válaszoló!!!!Bea vagyok...Szeretnék gratulálni neked!!!!!nagyon vigyázz magadra,és a picurkára!!!!!

Remélem nálam is lesz baba,bár nem sok esélyt látok...de szeretném kérdezni tőled,hogy szerinted az jó jel,hogy csak a cicim fáj,folyásom hááát...szinte semmi,és a szurkálódás a hasamban,már vagy 2 napja nem érzem...szerinted????köszi,és még egyszer gratulálok neked!!!!!

2009. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:

Elso vagyok:

Koszonom szepen lanyok es remelem, hogy nektek is hamarosan pozi lesz a teszt.

Pentekre vagyis holnapra nem varom de mivel van otthon par tesztem igy elottem egyett. A ciklusaim nekem sajnos nagyon rendszertelenek voltak mindig (a 17 napostol a 42 naposig minden elofordult) ezert en mindig az ovulacios tesztre hagyatkoztam es nekem az bejott. Tehat amikor pozitiv volt az ovulacios teszt megvartam az elso negativ napot (ami majus 30-an volt) es onnan szamoltam 14 napot es nekem mindig de mindig akkor jott meg a mensim. Ezert tudom pontosan, hogy a baba majus 29-30 korul fogant es holnapra nem varom a mensit. A pe a ciklusom 21-dik napjan volt.

Kedves Bea. Igy osszehasonlitas keppen a mensis es a babas tuneteket annyi a valtozas, hogy nekem mensi elott kb 2 nappal iszonyatos fejfajasom szokott lenni ami nem szunik meg csak enyhiteni tudom gyogyszerrel es ahogy megjon a mensi ez elmulik azonnal. Most is elkezdodott a fejfajas de kb 2 ora utan abbamaradt es azota semmi. A masik igen furcsa dolog amire a ferjem figyelt fel, hogy napok ota zabalom a sajtot meg a tejet. Semmi mast nem kivanok. Sajtos szendvics, megettem magara egy egesz tubus omlesztett sajtot, trapista sajtot es rengeteg tejet iszok. Fogalmam sincs miert tenleg es, hogy ez egy tunet-e nem tudom de erdekes. Most is meg tudnek orulni a sajtert (most meg a Pannonia jutott eszembe). A melleim fajnak de nem erzekenyek. Hirtelen mozdulatra vagy ha gyorsan kozlekedek erzem, hogy fajnak. Inkabb izomlazszeru fajdalomnak neveznem. A tegnap reggel erre ebredtem es azota csak erosodott. Ketoldalt faj mindket mellem es a fajdalom a felso reszebe is sugarzik de a bimbonal nem erzekeny egyaltalan. Szerintem ez is valtozo lehet es nem mindenkinel van igy. Folyasom egyaltalan nincsen. Vizes szokott lenni menis elott 3-4 nappal de most olyan szaraz vagyok mint a sivatag mar ket napja egy csepp folyas sincs. Van mindjart megjon erzesem de erdekes modon nem gorcsolget a hasam hanem ez a mindjart megjon erzes mintha a huvelyembe sugarozna nem pedig az alhasamra. Neha eleg intenziv de neha gyenge. A derekem viszont majd leszakad. Vagyis, hogy pontosabb legyek a fenek felett van egy csontos resz a derktol lejebb egy picit (remelem tudjatok mire gondolok) na ez faj, kellemetlen erzes. Hanyingerem nincsen, tegnap keso delutan volt egy kis emelyges de nem veszes. Meg rettenetesen felek beleelni magam, meg a ferjemnek sem mertem elmondani. Sajnos decemberben volt egy vetelesem 8 hetesen, eleg nehezen tettem tul magam rajta igy felek egy picit. Szombaton reggel ismet tesztelek hatha akkor majd erosebb lesz addig nem merem elmondani szegeny ferjemnek pedig neki tunt fel a sajtzaballas.

Szivbol kivanom nektek, hogy pozitivat teszteljetek es nagyon nagyon szoritok mindenkinek!!!

2009. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 anonim ***** válasza:
Elso vagyok megint, lehet ez lenyegtelen de azert leirom kb. 4 napja azt almodtam, hogy ulok egy ultrahangos monitor elott es latom a babamat, meg nagyon picike volt es az orvos mondta, hogy kismama vagyok. Utanna kovetkezo ejjel egy barna haju kisfiut tartottam a kezemben, par honapos volt, o volt a babam. :)
2009. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 A kérdező kommentje:

Köszönjük a részletes beszámolódat :) ha nem jön meg ma, akkor holnap reggel én is csinálok egy tesztet... igaz csak holnapra NEM várom! akkor szerintem már kimutatja..

nem jársz sűrűbben pisilni? Nekem ma kezdődött ez, ma már 5ször voltam, kicsit olyan, mintha fel lennék fázva... DE JÓ LENNE HA VÉGRE ÖSSZEJÖNNE :)

szombaton mondod meg férjednek? lesz ám öröm :)

2009. jún. 11. 10:26
 25/108 anonim ***** válasza:

Bea vagyok.Köszi szépen a hosszú beszámolót:)

Talán akkor nálam is van valami kicsike kis remény....

Bár nekem már a 2.babam lenne,de hát mint tudjuk nincs két egyforma terhesség:)

Még egyszer gratulálok neked,a férjed biztosan nagyon fog örülni!!!!Sok boldogságot nektek!!!!

A többi csajszi pedig remélem + tesztel holnap-holnapután!!!!!

2009. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, nagyon szivesen! Sajnos rengeteg folyadekot iszok mar gyerkkorom ota es emiatt szinte felorankent jarok wc-re ezert nallam erre sajnos nem lehet alapozni. Mar az sem furcsa ha neha ejjel felkelek es megyek wc-re mert regota igy van. :) De itt tobbszor olvastam, hogy gyakori pisiles lehet babas tunet mert a meh nyomja a holyagot. Szerintem mar az elejen elkezd duzzadni a meh, keszul a baba befogadasara, megno a verbosege ugyhogy siman lehet tunet. Kivanom neked, hogy igy legyen!! Szurkolok neked nagyon es holnap remelem pozitiv lesz nallad is a teszt. Szombaton megismetlem reggel a tesztelest egy ugyan ilyen fajta tesztel mint ma (first step 10-es erzekenysegu, netrol rendeltem) es kiprobalok egy masik fajtat is. Mar 5 honapja hasznalom ezt a first step tesztet de soha nem lett rajta halvanyan csik ha nem volt baba meg ra tobb orara sem. Ezert remelem, hogy tenleg baba van a dologban. Ha szombaton erosodik akkor mindenkeppen elmondom a ferjemnek. Mar most alig birom magamban tartani de meg nem merem elmondani mert annyira halvany a csik. Szoritok neked meg minden tesztelonek a pozitiv teszthez!!!
2009. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
Köszi a bíztatást,de szerintem én várok majd még pár napot,feltéve ha nem jön meg pénteken.A fiamnál a késés 4.napján csináltam először tesztet...majd meglátjuk:)
2009. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 A kérdező kommentje:
Mennyire volt halvány az a csík? és rózsaszínes volt?
2009. jún. 11. 12:40
 29/108 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: Rozsaszines a csik es par masodperc utan meg is jelent ahogy a vizelet vegigert a teszten csak meg halvany. Ahogy megszaradt a teszt egy picit erosodott de ugye azt mar nem lehet ervenyesnek venni. Szabadszemmel jol lathato volt es most is az csak eppen halvany. Vastagsagra hasonlo mint a kontrol vonal csak eppen halvanyabb.
2009. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2009. jún. 11. 13:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!