Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 A kérdező kommentje:
szerintem mérjétek a hőtöket ti is, segít a dologban, azt mondják! remélem holnap már magasabb lesz a hőm :)
2009. jún. 5. 13:36
 12/108 anonim válasza:
Ti hogy álltok? Szombaton első vizeletből csináltam tesztet "-" lett...:( Aznap este barnás szivárgásom volt, tegnap reggel 36,8 volt az ébredésim és barna folyásom és menzesz szerű görcsöm volt, de sok helyen olvastam, hogy a beágyazódás befejezésének a jele is lehet... Viszont ma leesett 36,3-ra a hőm...:(:(:( Barna folyás továbbra is és erősebb, mint tegnap... Valszeg ez menzesz lesz... Pedig, ahogy írtam, csak kedd-szerdára (nem) vártam!:( Lehet, hogy stressz miatt megjön előbb (holnap után államvizsgázom...)??? Úgy sajnálom és szomorú is vagyok, már kezdtem magam beleélni!:(
2009. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:

Utólsó válaszoló!!!Én vagyok az aki 12-re nem várja...

Ne add fel!!!Nem szabad!!!!amíg nem jön meg konkrétan ne mond ilyet!!!!Én drukkolok neked!!!!!

A -teszt nem tesz,lehet hogy korai volt.Én anno a fiamnál,a késés 4.napján teszteltem először,bár az már+lett...

nekem viszont szerintem tényleg menzi lesz...megérzés alapján:(

szóval fel a fejjel!!!!!És plusz egy nagy kalappal a vizsgádhoz!!!!!

2009. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 A kérdező kommentje:
nekem is tuti menzi lesz :) talán nagyon rágörcsöltem erre.... de majd a köv. hónap :) talán sikert ara!
2009. jún. 8. 08:56
 15/108 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok. A bizakodást ne adjátok fel! S most nem, a kovetkezo hónapban sikerulhet. Én szerda-csutortokre nem várom, de nem érzek semmit. Múlt héten volt szurkálás a petefészkemnél, meg talán tegnap is mintha azt éreztem volna, de más jel nincs. Sok sikert az államvizsgádhoz!
2009. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
Elso valaszado vagyok. Nallam semmi valtozas. Egyelore semmi olyan tunetem nincs ami mensire utalna de ugyan igy, semmi olyan tunetem nincs ami babara utalna. Tehat en csak varni tudok. Penteken megirom az eredemnyt mert hamarabb nem tesztelek. Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek es amig nem jon meg ne adjatok fel lanyok!
2009. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok csajok? Nekem mától menzi szeru gorcseim vannak (foleg a petefészkeimet érzem), s az elobb hánytam is picit. Holnapra nem várom. Valaki már tesztelt +-at?

Drukkolok mindannyiunknak!

2009. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 A kérdező kommentje:
ha hánytál az már jóó jel :) én megvárom a szombat reggelt és akkor tesztelek... Ti?
2009. jún. 10. 09:02
 19/108 anonim ***** válasza:
Elso valaszado vagyok. Nekem pozitiv a tesztem ma reggel csinaltam elso vizeletbol 10-es erzekenysegu (igaz meg halvany ugyhogy szombaton ismetelek)!! El sem hiszem lanyok! Szoritok mindenkinek es pozitiv tesztet kivanok!
2009. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 A kérdező kommentje:
Húúúúú :) Gratulálok nagyon! ügyesek voltatok ám ;) én még nem mertem tesztelni. Te mikorra nem vártad?
2009. jún. 11. 08:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!