Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! 3.válaszadó vagyok, meg aki szerdától émelyeg, s néha hány is. Én mára nem vártam, de nem is jott, s nem bírtam várni, teszteltem, s pozitív lett :-)

!!! Hasonó erosségu mint az elottem levo +nak. Remélem meg is marad, s jó helyen van, mert decemberbn volt egy nagyon kiórai vetélésem.

A tobbieknek is +tesztet kivánok!!! S ne adjátok fel!!!

2009. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:

Bea vagyok.Gratulálok neked!!!!Van valami tüneted esetleg??

Nagyon vigyázz magadra és a picurkára!!!!!

2009. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:

Koszi szépen! Remélem minden rendben lesz. A tuneteim:

mindjárt megjon érzés kb.hétfo-kedd óta (gorcsolgetés, de foleg a petefészkeimet érzem, nem is igen a méhem - azt csak itt-ott, meg a méhszájamnál, meg a huvelyemnél gorcsolget, szurkál, és szerdától hányinger, s néha kisebb hányás is.

Remélem neked is + lesz!!! Mikor tesztelsz?

2009. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:

Én holnapra nem várnám...nekem is volt szurkálódásom,főleg jobb oldalt,de azt már 2 napja nem érzem,csak a cicim fáj oldalt.A folyásom 1-2 csepp testápolós.De ma meglepődtem mert 3 alkalommal olyan szúrást éreztem a köldökömnél mintha kést döftek volna belém..

De szerintem nem a kis tesó van útban,hanem a menzi...

még egyszer gratulálok neked!!!!!

2009. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
Ne add fel a reményt! Amíg nem jon meg, addig reménykedhetsz.Majd mindenképpn írd meg mi lett! Drukkolok!
2009. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
Szia harmadik valaszado!!! Elso vagyok akinek szinten pozitiv lett! Gratulalok nektek es boldog babavarast. En ma reggel csinaltam meg egy tesztet (clear blue) es ez nagyon eros pozitiv lett. Szoritok tovabbra is mindenkinek aki meg nem tesztelt es pozitiv tesztet kivanok nektek is!!
2009. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:

Szia!

Bea vagyok.Nagyon sok boldogságot kívánok neked!!

És hogy érzed magad?

Én mára nem várom...tesztelni még nem merek...

2009. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
Szia Bea! Elso valaszado vagyok. Szerintem mar nyugodtan tesztelhetsz de persze ez csak az en velemnyem sokan szeretnek varni par napot a kimaradt mensi utan. De ha viszont reggeli elso vizeletbol kene. Gondolom ma mar voltal wc-n igy inkabb vard meg a holnap reggelt. En nagyon szoritok neked!
2009. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:

köszönöm a bíztatást:)

hát valóban nem szeretnék még tesztelni,a fiamnál 4 napot vártam:)

de szerintem menzi lesz:( ez olyan megérzés féle...

egyébként milyen tüneteid vannak?:)

2009. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 A kérdező kommentje:

Húúú lányok! nagyon sok babás van köztetek!GRATULÁLOK! én tegnap csináltam tesztet, de negatív lett :( de a mensinek még se híre se hamva!

Bea nálad mi újság?

2009. jún. 12. 09:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!