Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a honap közepére,...

Ki nem várja a honap közepére, inkább végére?

Figyelt kérdés

Mikor volt pé-tek??Mit éreztek??Mikor teszteltek majd?

Görbék is érdekelnének..


2011. jan. 10. 17:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szia!

20-ára nem várom, 28-án volt pé.

Kicsit lement a hőm ma, ha holnap visszaugrik tesztelek egyet :) (14.dpo lesz)

[link]

2011. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Ja, tünetek: mindjárt megjön érzés (elvileg csak egy hét múlva kellene), hasszúrka meg néha szédülés.

De nem valószínű, hogy összejött...

Előző (M)

2011. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

nem lesz korai a holnapi teszt?Nem annyira rossz a görbéd.Az enyémet nem nagyon értem,sztem rossz helyre huzta be a ciklus.hu.Szerinted?Én honap végére nem várom(elméletileg)


[link]

2011. jan. 10. 18:25
 4/33 anonim ***** válasza:
Én 18-20-ára nem várom! Pé-m 7.-én volt, de nem hőmérőztem hanem ovu lh tesztet használtam. Voltunk együtt előtte és akkor és utána is. Tegnap óta kezd érzékeny lenni a mellbimbóm, néha hasszurka,de ennyi ami szerintem még semmit nem jelent. Előző hónapban valószínűleg a megtermékenyült petesejt nem tudott nálam beágyazódni(doki szerint)De akkor is ugyanígy volt hogy már pé után nem sokkal érzékennyé vált a mellbimbóm, ami egyébként csak menszi előtt néhány nappal szokott. Most iszom a palástfű teát az állítólag segíti a beágyazódást! Ja és reménykedem!!!
2011. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy korai a teszt...de már szombaton volt időn túl egy pozi, és meg akarom tudni, hogy csak a teszt volt, vagy nem vagyok egyedül csak korán teszteltem :)De ha nem megy följebb a hőm, akkor csak jövő héten tesztelek-bár már lassan mutatnia kéne, ha van valaki.


A görbédnél pedig szerintem a kezdeti ingadozás miatt húzta be magasabbra az alaphődet, emiatt rakta rossz helyre a pé-t. De még kezdő vagyok :)

M

2011. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, neked nagyon szép görbéd van, de szerintem is 3-án lehetett peteérésed. Mikorra nem várod? (hány naposak a ciklusaid?)
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
nem harmadika, hanem elseje volt, amikor lement a hőd, elnéztem bocsi.
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

köszia a válaszokat.Nem tudom még hogy hány naposak a ciklusaim,mert most kezdtünk bele a babaprojektbe.Nulthonap közepén hagytam abba a bogyoszedést.

Szerintem vagy 1.-én vagy 7-én volt pém.1.-én is volt pozitiv ovu tesztem,de 7.-én full pozitiv volt az ovu tesztem.

2011. jan. 10. 19:00
 9/33 A kérdező kommentje:

kedves elsö!!Jaa,azt nem irtad az elöbb hogy már volt 1 idöntuli poz. tesztet.Végülis igy már más,és tuképpen benne vagy már az idöben.Ird majd meg mi lett az eredmény..


Én nem igazán tudom most hogy mikortol számoljam a pé-t.Nagyon kezdö vagyok még benne.ezért is tettem fel a kérdést..

2011. jan. 10. 19:03
 10/33 anonim ***** válasza:

Én 20-22. fele nem várom. Nem tudom mikor volt pé-em, mert már feladtam a sok sikertelenség után a nyomonkövetést. Most nem tudom mi van,olyan furán érzem magam. Olyan kemény a hasam és, mintha fel lennék fújódva, fáradt vagyok... Fájdogál a hasam alja, ez nem tudom mi.

DE nagyon szorítok mindenkinek...így azért magamnak is :D

2011. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!