Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a honap közepére,...

Ki nem várja a honap közepére, inkább végére?

Figyelt kérdés

Mikor volt pé-tek??Mit éreztek??Mikor teszteltek majd?

Görbék is érdekelnének..


2011. jan. 10. 17:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az előző hónapban hiába húzta be a ciklus.hu, szinte 100% hogy nem volt pé. A mostani ciklusomban pedig dec.28 körül.Bár ha normálisan meglett volna előtte, akkor az kb a 8.napom lett volna. Még nem igazán állt be a ciklusom március óta-akkor hagytam abba a gyógyszert. Azért reménykedem.

A görbéitek viszont mind biztatóak! (Bár én se vagyok nagy szakértő, csak 3 ciklus óta vezetem).

Azért mindenkinek drukkolok!


M

2011. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
köszi M a választ.akkor többet tudsz már rolla mint én,mert én most kezdtem csak el...
2011. jan. 12. 11:31
 23/33 A kérdező kommentje:
2011. jan. 13. 09:41
 24/33 anonim ***** válasza:

M!


Szerintem fordulj dokihoz, mert a sikertelenség oka szinte biztos a pontatlan ciklusod! Az nem normális, hogy közel egy éve nem jött rendbe! Segítenek szabályossá tenni,és mehet tovább;). Így sztem csak telik az idő, és gyűlik a sok csalódás:(.

Legalább vmi gyógyteátpróbálj ki, itt sokan isznak ilyesmit, ha még nem vagy túl ezen....


Nekem amúgy csak annyi, hogy felment a hőm, ami igazolja a PÉ-t. De egyelőre még korai lenne bármi más:S.

2011. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

sziasztok.


Anno engem is kivizsgálásra akarta doki küldeni,hogy hormokezelést kapjak,de mire mentem hozzá idöpont egyeztetésre babás voltam.


Ki hogy áll?Helyzet??Görbék??


Kedves utolso.Görbéd van esetle,megosztanád velünk??


[link]

Én mára igy alakultam.

2011. jan. 14. 07:21
 26/33 anonim ***** válasza:

Én így alakultam mára. Remélem most ágyazódik be a kicsike. Jövőhét péntek-vasárnapra nem várom. Szerintetek milyen a görbém? Elég ez a 3 tizedes emelkedés?


[link]

2011. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.Én is akkora nem várom.Nekem is akkor volt pé-m,mert mások szerint 2 nappal késöbb volt pé,mint ahova behuzta.te mit érzel??
2011. jan. 14. 13:43
 28/33 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem mindenkinek van trifázisos görbéje, úgyhogy nyugi, az bőven elég, hogy ovu után felment, de az meg csak jó jel ha még fejjebb megy;).


Nekem mára bő krémes folyás, és heves ciciszurkálás volt napirenden (de csak a bal cicimben:D). Sztem amúgy ez még korai, mert csak 5 napja volt ovum, de Jónás napom meg 3.-án, talán akkor... Bnőm kislánya akkor fogant;).


Én innentől aláírok "K"-val, hogy tudjuk követni, ki kicsoda;).


Pusza, K. :)

2011. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

kedves K!!!


Megnéznéd,tanulmányoznád az én görbémet is???Köszi

V.

2011. jan. 14. 17:03
 30/33 anonim ***** válasza:

Nekem még nem igazán vannak tüneteim. A cicim fáj már napok óta, de nem úgy mintha érzékeny lenne, hanem mintha jól megütöttem volna valamiben. Néha van petefészek szúrkám, de az nekem mindig van. Igazából próbálok nem odafigyelni, nem akarom bebeszélni magamnak. Amúgy is elvileg még csak most kezdődött a beágyazódás. Nekem nincs krémes folyásom sem, száraz vagyok. Ez nem tudom, hogy jó vagy rossz számomra. Kedves kérdező akkor te is 21 körülre nem várod? Remélem sikerült valamennyiünknek. :)


És hogy a betűknél maradjunk, az enyém: A

2011. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!