Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a honap közepére,...

Ki nem várja a honap közepére, inkább végére?

Figyelt kérdés

Mikor volt pé-tek??Mit éreztek??Mikor teszteltek majd?

Görbék is érdekelnének..


2011. jan. 10. 17:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!!Én is hasonlot érzek.Tompa alhasi fájdalom,jobboldali petefészek szurka.

Ti tudjátok kb. hány nap mulva van beágyazodás??5-6 nap után már lehet valamit érezni??

2011. jan. 10. 20:48
 12/33 A kérdező kommentje:
Ki mikor készül tesztelni majd??
2011. jan. 10. 20:49
 13/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én 22-re nem várom, tegnap volt ovum teszt szerint is, meg éreztem is. Voltunk együtt tegnap is, és két nappal előtte is. Egyiknél még gyertyáztam is, hátha:P.

Sztem én először 19-20 körül tesztelek 10-essel.


K. Kérdező! A kisfiam pont ilyenkor jött össze, gyógyszer utáni első hónapban! HAjrá;)!

2011. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

sziasztok.Kinál mi a helyzet??

Nekem éjjel is megvolt az enyhe hasfájás.Görbém mára igy alakult.

[link]

Köszi kedves utolso a biztatást.igyekszünk.

2011. jan. 11. 09:00
 15/33 anonim ***** válasza:

Az enyémmel nem tudom mi van, leesett.. Így nem is teszteltem.Szerintem nem jött össze :(

[link]


Kedves Kérdező!

A tied viszont szép lassan csak megy föl :)


M

2011. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Kedves M!!


Akkor ez most valoszinüleg nem jött össze.De ird meg ha változás van,bármilyen irányban is..

2011. jan. 11. 10:06
 17/33 anonim ***** válasza:

Hát megírom-lent maradt a hőm....

[link]

Majd legközelebb! :)

Nektek?

M

2011. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


neked mindig ilyen hosszú a ciklusod? (52 napra jött most meg) pedig még 20-a környékén reménykedhettél is. Sajnálom!

Remélem februárban már pozitív teszttel számolsz be.

2011. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Kedves M!!Sajnálom.Tényleg nagyon hosszu volt a ciklusod...Érdekes hogy pedig relativ milyen hamar volt pé-d,és csak most jött meg.


Nállam mára igy alakult a dolog.


[link]


Másvalaki hogy áll??Tesztek?Görbék??

2011. jan. 12. 10:13
 20/33 anonim ***** válasza:

Nekem elvileg jan. 23-ra nem kellene megjönnie. Én is becsatolom a görbém. Bár nekem még csak ez az első hónap, amit vezetek. Még kezdő vagyok. Viszont nagyon reménykedem.


Íme a görbém:


[link]


bár szerintem az alaphőt nem jó helyre húzta, inkább 36.5-re kellett volna szerintem. De annyira nem értek hozzá, hátha ti jobban tudjátok.

Elmondanátok a véleményetek is, hogy az én görbém jó-e.

2011. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!