Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
En jovohet csutortok korulre nem varom. Sajnos nagyon rendszertelenek a ciklusaim igy mindig a pozitiv ovulacios teszthez adok 14 napot es ekkor jon meg. :) Nincsen semmi tunetem meg de szerintem meg tul korai is lenne. Te mikor szanod ra magad egy tesztelesre? En mar annyiszor csalodtam, hogy talan penteken elso vizeletbol fogok csak probalkozni de az is lehet, hogy kitolom szombatra, persze ha addig nem jon meg. Nagyon remelem, hogy most mar vegre osszejon a baba. Nallunk is a 6-dik honap lesz. Mar minden alldott nap felve megyek a wc-re, hogy nehogy vizes folyast lassak mert nallam az a mensi jele. Pozitiv tesztet kivanok neked es mindenkeppen irok, ha barmi valtozas van.
2009. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:

Szia! Én szerdára nem várom és nem igazán vannak tüneteim. Talán annyi hogy fájdogál a hasam, mint menszikor. Mondjuk nekem nem szokott előtte fájni, csak mikor megjön.A melleim viszont szoktak fájni menszi előtt, de most nem fáj.

Drukkolok magunknak!

2009. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
Én 12-re nem várnám(péntek)...nekem fájdogál a hasam(szurkálgat),és fáj a cicim oldalt.Kevés testápolós folyásom van...Nálam a 2.baba lenne:)Remélem pozitívat tesztelünk mindannyian!!!!
2009. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:
Remélem + lesz a teszt mindenkinél! Én nagyon izgulok. Legkorábban péntek reggel fogok tesztelni, az biztos! Nehogy csalódás érjen. Olyan jó lenne már babóka. ti mióta próbálkoztok?
2009. jún. 4. 13:18
 5/108 anonim ***** válasza:

Én szerdára nem várom. Ma vettem észre, hogy a petefészkemnél szurkálást érzek(kisebb nagyobb szunetekkel, de szinte egyész nap). Más tunetem nincs.

Mindenkinek drukkolok!

Aztán írjátok meg, mi lett!!!

2009. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim válasza:
Én kedd-szerdára nem várom... Tünetek: hasszurka, pici alhasi puffadás, testápolós folyás, érintésre fáj a mellem (mensi előtt is szokott) és mindez az együttlét másnapja óta... Tegnap előtt pedig iszonyú szédülés, hányinger, de azóta nem, csak délutánonként kívánós vagyok. Szombaton tesztelek. És nálunk "baleset" történt, de egyáltalán nem bánom, sőt!!! Én és sztem titkon a párom is, már nagyon szeretnénk babát! Legyen meg Isten akarata!:)
2009. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:
Elkezdtem mérni ma a hőmet: 36.7 :( szerintem nálam nem lesz baba! ha lenne, akkor 37-esnek kéne lennie. Nektek nagyon szurkolok :) írjatok ám
2009. jún. 5. 08:28
 8/108 anonim válasza:
Egészen biztos, hogy ha csak 36,7, akkor nem lesz baba? Mert nekem is annyi...:S:(
2009. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
Elso valaszado vagyok. Ma reggel enyhe hanyingerre lettem figyelmes. Persze ket labbal jarok a foldon es meg nem elem bele magam mert lehetett barmitol. Semmi egyebb valtozas. A melleim ugyan ugy fajnak mint mensi elott, folyasom egyaltaln nincsen (de nallam erre nem lehet alapozni). Hat majd meglatjuk mi lesz. Mar olyan turelmetlen vagyok. Lassan telik az ido. :( Sajnos en nem ertek a homerozeshez ovutesztet hasznalok (maj 29-en volt eros pozitiv) de szeritnem ne keseredj el. Amig nem jon meg van remeny! Szurkolok neked es mindenkinek aki babara var! Meg jelenkezem.
2009. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:
HÁT NEM 100%, DE azt mondják! addig van remény, ameddig nem jön meg!
2009. jún. 5. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!