Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 A kérdező kommentje:

nem tudom mi lehetett, lehet hogy csak a stressztől később jött meg! de én a helyedben csinálnék még egy tesztet, biztos ami biztos alapon - ha tényleg babó van a dologban, akkor már tutti + a teszt! és már du is kimutatja. szerintem tesztelj, és írd meg!

de semmiféle képen ne idegeskedj!

2009. jún. 24. 13:52
 92/108 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy,de nem tesztelek,mert pénteken úgy is megyünk dokihoz...bár fura hogy csak egy napig volt meg...na sebaj:)

De mindenféleképpen megírom,hogy mit mondott a doki...:)

Köszi a "biztatást"!!!

2009. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 A kérdező kommentje:

ok, akkor pénteken visszanézek!

minden jót Neked :)

2009. jún. 24. 20:08
 94/108 A kérdező kommentje:

Szia!

Mit mondott a doki?

2009. jún. 26. 10:07
 95/108 anonim ***** válasza:

Szia Eszti!

Délután megyünk dokihoz,kb.fél 6-ra.Már nagyon ideges vagyok,nem tudom mi lesz..fáj még mindig a hasam alul,fáradt vagyok azóta is,talán többet pisilek,fáldogál a derekam is,és olyan furcsa "émelygés"szerűt érzek.Próbáltam diétázni,hátha rendbehoz...keksz,piritós,tea...de minden hiába...egy kicsit félek is nehogy baj legyen...

Bocsi hogy így "nyavalygok"...

Akkor majd írok,ha hazaértünk!!!!

Nálad mi újság?

2009. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 A kérdező kommentje:

Nem nyavalyogsz, nyugodtam számolj be mindenről!

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, ne izgulj minden rendben lesz! Fura tüneteket produkálsz, lehet hogy megvan a babó, de jó lenne!

mindenképp írj

NAGYON SZORÍTOK!

2009. jún. 26. 12:56
 97/108 A kérdező kommentje:
Szia Bea! Na mizújs Veled? Remélem miden rendben volt, szorítottam nagyon Neked!
2009. jún. 26. 19:28
 98/108 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinált uh-t a dokim.Valóban baba volt...de teljesen kiürültem...szerencsére nem kell beavatkoznia...

Viszont volt egy 3 mm tüszőm:)Azt mondta most teherbe eshetnék:)te mit tudsz erről a tüszős dologról??Én nem nagyon vagyok vele tisztában:(Minden apró dolog érdekelne!!!!

Köszi hogy gondoltál rám!!!!!!Aranyos vagy:)

2009. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 A kérdező kommentje:

Szia! sajnálom, hogy nem jött össze...

sajnos nem tudok semmit erről a tüszős dologről, állítólag figyelni kell uh-n, és ha elég nagy akkor az jó :) vagy valami ilyesmi :D de ha a doki azt mondta, akkor hajrááááááá! lehet most sikerrel járok...!

nekem köv. 7en lesz ovum, valószínű neked is :) akkor ismét megbeszélhetünk minden apró jelet :D

légy jó, pinengess, 7főn jelentkezem!

Jó végét: Eszti

2009. jún. 27. 18:51
 100/108 anonim ***** válasza:

Szia Eszti!

Elkezdődtek a peteérés tüneteim:)

Oldalt fáj megint a cicim,de nem nagyon.Fehér sűrű testápolós folyásom lett.Más nincsen...

Ja....a páromat egy kicsit megviselte a baba "elvesztése"...igazából olyan mintha "félne" attól hogy terhes leszek....de már megbeszéltük,csak még érződik rajta"valami"...

Ti hogy élitek meg azokat a hónapokat,mikor nem jött össze??

Majd írj,szép estét neked:)

2009. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!