Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
 61/108 A kérdező kommentje:
jó reggelt! még mindig semmi! tegnap úgy fájt a derekam - ez nem tudom, hogy jó-e?! amúgy semmi... Nálad?
2009. jún. 13. 07:35
 62/108 anonim ***** válasza:

Szép Jó Reggelt!

nálam semmi változás...minden változatlan....

Azt mondják a derékfájás jó jel,bár az lehet a menzi jele is...na meg tudod nincs két egyforma ember:)

De reméljük a legjobbakat!!!Főleg neked:)

Ja....tegnap délután folyton aludtam volna...egyszer sikerült is pihennem,mikor elaludt a kisfiam:)

2009. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 A kérdező kommentje:

Szia! a fáradtság is jó jel ám :) az is utalhat babóra :) az elsőnél milyen tüneteid voltak?

ja, reggel ettem tojásrántottát és nagyon rosszul esett, bár a páromnak is :D

2009. jún. 13. 09:01
 64/108 anonim ***** válasza:

A fiamnál semmit nem éreztem,bár nem is figyeltem...aztán nem jött meg,4.nap csináltam meg a tesztet,+lett:)

Aztán kb.1 hét múlva inkább a szagokra lettem érzékeny,aztán jött a hányás...az eltartott 4,5 hónapos koromig:(Alig maradt bennem valami,nem is nagyon híztam...

Utána már minden ok volt,csak délutánonként kellet aludnom:)

Majd 2006 05 06-n,egy szombati napon 16 óra vajúdás után kibújt a fiam:)

56cm,és 3,21kg volt:)sok hajjal....

Ja és megúsztam a gátmetszést!!!!

Egyébként mástól nincs hányingered?Vagy nem érzed furán magad?

2009. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 A kérdező kommentje:

16 óra, az jó hosszú! én bent voltam mikor nővérem szült, kb 5-6 óra alatt megvolt, de 2szer elájult közben, na én akkor azt mondtam nekem nem kell gyerek, de ez kb. 1 hétig tartott :) akkor végül is neked nincsenek rossz élményeid a szüléssel kapcsolatban ?!

másra nem vagyok érzékeny! du leszek :) addig mensi mentest :D

2009. jún. 13. 09:29
 66/108 anonim ***** válasza:

nincs rossz élményem...abban a pillanatban mikor kint van és a kezedbe adják minden elfelejtesz:)

Szép napot neked:)

2009. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:

Elso vagyok aki pozitivat tesztelt, kedves kerdezo nekem nagyon faj a derekam!!!! Majd leszakad! Tudom, hogy ez mensis jel is lehet de babanal is fajhat ugyhogy ne add fel!! A faradsag is jelentkezik nallam erdekes formaban. Napkozben meg reggel semmi bajom hetkozben 6-kor kelek meg sem kottyan es ma is 7-kor keltem de estefele mint akit lelotek. Este 19:00 utan barhova ulok le elalszom. Lehet ez tv vagy eppen vacsi kozben. Leragadnak a szemeim es mar alszom is. De napkozben semmi bajom. Csak bizonyos szagokra vagyok erzekeny pl az eddigi parfumom szagja nagyon zavar, kajaundorom meg nincsen, de (lehet most nevetni fogtok) nem birok ranezni a konyhaba a jarolapra mert elfog a hanyinger ha mar csak egy pici morzsadarabot vagy koszt meglatok rajta mar tegnap is felmostam meg ma reggel is. :) Nem vagyok tisztasag manias egyaltalan es bevallom eddig mindig vasarnap reggel mostam fel hetente de fura, hogy miktol lesz rosszul az ember, ki hitte volna. Lehet kedves kerdezo, hogy nallad a rantotta lesz egy ilyen ‘nem birok ranezni dolog’. :) 09:19-es gratulalok a kisfiadhoz.:)

Kivanom nektek lanyok szivbol a pozitiv tesztet es meg visszanezek jovohet elejen addig megy a drukk!

2009. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:

09:19 vagyok...köszönöm a szurkolást,aranyos vagy:)

És még egyszer sok boldogságot neked:)

Én szerintem kedden tesztelek,ha addig nem jönne meg..

De nem reménykedek,nem akarok "koppanni":)

Szép napot neked:)

2009. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! 3. vagyok, a 2.+tesztelo. Ma reggel csináltam még egy tesztet, ami alig lett erosebb mint az elso volt. Remélem ez nem gond, s erosodni fog. Úgy félek!!!! Hétfon csinálok még egyet.

Nektek meg +tesztet kivánok!!!!

2009. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönjük :) szerintem nem gond, ha nem lett erősebb a vonal, lehet hogy nálad lassabban termelődik a HCG, olyan jó nektek lányok, nagyon örülök a teszteteknek :)

BEA! miért kedd? eddig 7fő volt...

én megpróbálkozom a holnap reggellel, HÁTHA!

amúgy még nincs mensi :)))))))! ezenkívül ma nincs tünet, csak egy ici-pici derékfájás!!!!! hasam nem fáj, nem szúrkál...

2009. jún. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!