Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 A kérdező kommentje:

Szia!

megjött nekünk a spermavizsg eredménye :( sajnos kevés van,írtak fel gyógyszert, kb. 2 hónap múlva regenerálódnak - 6 hónapja majdnem minden nap 2szer szeretkezünk, ezért nincs elég kisfickó.. mostantól heti 2sex, és így összejöhet :)

2009. jún. 30. 19:55
 102/108 A kérdező kommentje:

de legalább így tudjuk, hogy miért nem estem teherbe, így nem vagyok 2ségek közt, így sokkal jobb....

én rosszabbul viseltem, mint a párom - látszólag - csak ő nem mutatta annyira ki - de mindenben mellettem volt/van - erőt adott, hogy ne essek depibe...

kicsit görcsösen akartam, így nem lehet, most lazulok :D kiadagolom neki a gyógyszereket :)

remélem azért tartjuk itt a kapcsolatot, amúgy nekem is vannak ovus fájdalmaim...

írj mindenről, egyél sok vitaminos kaját és csak nyogodtan álljatok mindenhez :)

a párod biztos megnyugszik, nagyon érzékenyen érintette, ami teljesen normális viselkedés...

írj, olyan jó Neked beszámolni :)

2009. jún. 30. 20:31
 103/108 anonim ***** válasza:

Szia Eszti!

Sajnálom,hogy ilyen eredményt kaptatok,de szerencsére orvosolható!!Szóval szerintem is "csak nyugi":)

Ha letelik az a 2 hónap,akkor majd jön az a baba:)

Mi azért nem vagyunk olyan sűrűn együtt,néha a fáradság,olykor pedig a kisfiú miatt...

a másik pedig...tényleg jó veled megbeszélni a dolgokat:)Aranyos vagy:)

Én ma reggel nagyon fájt a cicim,szóval szerintem közel az ovu napja!!!Tegnap délután már megint fájdogált alul a hasam.jobb oldalon,ahol a doki látta a tüszőt.

Megnéztem kalkulátorokkal,hogy mikor lesz peteérésem.A legtöbb 4-re tette,de a Timmermann 6-7-8 ra....Te szoktad ezeket nézegetni?Én most kiváncsiságból megnéztem de hát....

Ha bármi változás van akkor írok!!

te se felejts el...és tényleg ne adjátok fel!!!!!Szerencsére ez a dolog orvosolható nálatok!!!!!

szép napot neked

2009. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 A kérdező kommentje:

Szia :)

a Timmermannosat még nem csináltam, de azt mondják, hogy jó az is... szoktam én is nézegetni, de volt már, hogy vettem ovutesztet, szerintem az a biztos...

később írok este, légy jóóó :)

2009. júl. 2. 14:33
 105/108 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Na mizújs Veletek? Nem sokára itt a nagy nap:D

nagyon szorítok ám Nektek, remélem sikerrel jártok most :)

Nem próbálod ki az ovutesztet? és így tuttira tudnád, hogy mikor van....

2009. júl. 3. 08:57
 106/108 anonim ***** válasza:

Szia!

Megbeszéltük a dolgokat a párommal...ás inkább úgy döntöttünk,hogy várunk egy keveset a köv.babával.Úgyis szeptemberben kezdi az ovit a "nagyfiú".De nem mondunk le róla!!!

Szóval most pihi van...

Remélem nálatok is minden ok!!!!

Majd írj,szép napot

2009. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálunk is minden ok, élvezzük a nyarat..de sokszor gondolok arra, hogy de jó lenne, ha :).....

de majd csak 3 hónap múlva lehet valami:(

eddig minden sikerült elsőre az életemben, csak "ez" nem, fura ....na mind1, jön, ha jönni akar...

jól tettétek, hogy megbeszéltétek a dolgokat! és akkor így kb. mikor lesz esedékes a babó?

2009. júl. 6. 13:59
 108/108 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem jövőre megpróbálkozunk a babával...meg igazából ha már "így "rákészülünk,akkor én jobban szeretném ha nem télen szülnék,hanem május-június körül.A fiam is májusi...

Télen sz.tem macerásabb egy újszülöttel...

ja...a sógornőmnél most derült ki hogy kisfiú van a pociban!!!Bár már van egy lányuk is...

Egyébként tényleg jobb hogy átbeszéltük a dolgokat.

Remélem hogy hozzátok is most már hamarosan jön a baba!!!!

szívből kívánom hogy ez is egyből sikerüljön!!!!

egyébként ti időzítenétek a szülést,már mint hogy kb.mikor,vagy csak úgy spontán jöjjön??

szép napot neked:)

2009. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!