Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki jövő7...

Van itt olyan, aki jövő7 közepére NEM várja?

Figyelt kérdés
Lányok, mik a tüneteitek? Ha vannak egyáltalán. Nekem nincs semmi, nem tudom, hogy ez jó-e? Remélem már tényleg sikerül, ez az 6. hónap! Tartsuk itt kapcsolatot!
2009. jún. 4. 11:21
 71/108 anonim ***** válasza:

Szia Eszti:)

Azért kedd,mert nem akarom beleélni magam semmibe...na meg hátha "csak úgy"késik...

Neked nagyon szorítok!!!!!Bár +lenne:)

Nálam semmi változás,egy kicsit szurkálgatott a hasam pár órája,aztán elmúlt.Azóta semmi...bár mintha többet pisilnék...de ez lehet a sok gyümölcstől,amit ma már megettem.

2009. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 A kérdező kommentje:

Szia Bea :)

+ egy jel Nálad, ami babóra utal :) :)

lehet, hogy Neked van igazad, hogy csak kedden tesztelsz! így tutti nem ér csalódás.....

sajnos én nem vok ilyen türelmes :) meg már tényleg jóóó lenne tudni, hogy mi a helyzet :D próbálom elterelni a gondolataimat, de valahogy mindig ide lyukadok ki :)

amúgy nincs semmi, csak megint fájdogál a derekam, de már a hasam is....néha-néha beleszúr valam(k)i..

este még írok..

Nálad minden ok?

2009. jún. 13. 18:58
 73/108 anonim ***** válasza:

Szia Eszti!

Ne haragudj,hogy tegnap már nem írtam neked,de megint nagyon fáradt voltam...

Na teszteltél ma reggel???Drukkolok neked!!!!!!

És hogy érzed ma magad?Van valami biztató változás???

Nálam mintha több folyás kezdene lenni,de ez még bevizesedhet...és akkor tudjuk mi lesz:(

Írj hogy mizu veled!!!!!!!

2009. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 A kérdező kommentje:

Szia Bea! nincs semmi gond :)

Hát sajnos nega lett a teszt :( úgy látszik 1szerűen csak késik :( ez van, majd a következő hónap....

Nálad van valami ezen kívül?

2009. jún. 14. 08:26
 75/108 anonim ***** válasza:

nincs más változás...én még várok.De szerintem nálam is csak késik...majd kiderül kedden,ha addig nem jönne meg.

Sajnálom hogy neg.lett:(Pedig nagyon szorítottam neked!!!!

De igazad van,új hónap új remény!!!!Nem feladni!!!!

2009. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 A kérdező kommentje:

Köszi a szorítást :) meg is jött, pont 5 perce, de csak barnázok...nem baj, kövi hónapban újult erővel :)

Neked nagyon szorítok, igazán remélem hogy összejön :)

írj milyen tünetek vannaK?

2009. jún. 14. 14:13
 77/108 anonim ***** válasza:

Szia!

Tünetek?Fáj a cicim,de már nem csak oldalt,hanem úgy "körbe",az egész.A hasam,tegnap szurkálgatott pár alkalommal,azóta semmi.Fáradt vagyok,és nagyon rákaptam a gyümölcsökre.Viszont ezek lehetnek a menzi tünetei is!!!

De egyébként meg a folyásom olyan mintha vizes lenne,de a bugyin nincs semmi...szerintem 1-2 nap és megjön.

De sebaj:)

Sajnálom viszont hogy elkezdtél barnázgatni:(De lehet azért mert nem kimondottan télen szeretne a babád megszületni:P szóval jól teszed hogy pozitívan állsz a dolgokhoz!!!A baba jönni fog úgy is!!!!!

Ha van valami változás írok neked!!!!

Köszi a biztatást:)

2009. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 A kérdező kommentje:

:) remélem Nálad baba van a pocakban :) nagyon szorítok Neked :) pihenj sokat és egyél sok-sok gyümit :D legyen szép estéd!

holnap írj, ha változás van vagyis mindenképp :)

2009. jún. 14. 18:24
 79/108 A kérdező kommentje:
Bea! Mi van Veled? írj!
2009. jún. 15. 13:54
 80/108 anonim ***** válasza:

Szia Eszti!!!

direkt így este felé akartam írni,hátha történik ma valami...még nem jött meg,viszont ma már fájdogált a hasam,meg a derekam.De nem nagyon,csak tompán.A cicim,oldalt fáj főleg,de igazából az egész...

A fáradság is megvan.A folyásom...a bugyin semmi,viszont ma folyton úgy éreztem,hogy folyik valami:)

Olyan nedves érzés....

De szerintem azért fájt a hasam,meg a derekam,mert meg fog jönni.

A tesztet ma megvette a párom,reggel megcsinálom!!!!

Drukkolj azért!!!!De szerintem nincs kis tesó:(

További szép estét neked,holnap írok mindenféleképpen!!!!

2009. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!