Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves vagyok, teljesen...

ValaholValaki66 kérdése:

21 éves vagyok, teljesen egyedül semmi támogatással szerintetek megtartsam a babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bevallom őszintén nem tervezett terhesség volt, párommal összevesztem mert ő mindenképp elakarja vetetni. Most teljesen egyedül vagyok. Szüleimmel se jó a kapcsolat, valószínűleg nem támogatnának egy korábbi balhé miatt. Eddig főleg tanultam, munkát most keresek. Még van két három hetem eldönteni megtartsam e. Nekem megszakad a szívem ha arra gondolok hogy elkéne vetetnem...De nem tudom neki megadni a kellő anyagi biztonságot, se egy szerető apát. Nem szeretnék bántó kommenteket olvasni. Csak tanácsért írok ide...Mit gondoltok, bevállaljam így vagy ne...?



júl. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
6%
Ne legy abban olyna biztos, hogy az abortusz utan lehet még gyereked kesobb.
júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
32%

32

Ne ijesztegesd

Nekem 5 abortuszom volt megis siman elsore terhes lettem mind a 3 gyerekemmel...

júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
90%
Segítek, 4 hónap munkaviszoynra nem kapsz hitelt. De amúgy se lenne miből visszafizetned
júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:
Jó emberek és ez az én hibám? Úgy írjátok... Magyarországon nem lehet megélni rendesen, borzalmas milyen undorító világban élünk.
júl. 22. 18:37
 35/84 anonim ***** válasza:
79%
Hát bakker te estél teherbe munka nélkül, egy xar kapcsolatba, kit kellene hibaztatni ????
júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjátok, úgyis megtartja, mert ő babázni akar, azt már nem fogja fel, hogy gyereket szeretetből meg sajnálatból nem lehet eterni, ruházni, fejleszteni. Egyedül a te hibád, hogy teherbe estél, akkor nem fájt a szíved? Tanulj meg védekezni. Teherbe estél annak ellenére, hogy pontosan tudod, hogy nem tudsz felnevelni egy gyereket normális körülmények között, ezért meg az államot hibáztatni nonszensz. Így is elég szerencsétlen gyerek van az országban. Nem tudom, milyen választ vársz, de az emberek már ugranak erre, joggal, mert csomóan úgy nőttünk fel, meg nőnek fel a mai napig, hogy azt sem tudják, mi az a normális családmodell, vagy egy márkásabb cipő. Nekem nem az a célom, hogy beléd rúgjad, hanem hogy gondolkozz már logikusan, könyörgök.
júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:

De kedves vagy...

Persze ha lány lennél és veled történne nem tartanád magad hibásnak


Arról nem is beszélve hogy le se írtam a pontos körülményeket mert semmi közötök hozzá hogy h estem teherbe


De perszeee ilyen a magyar ember

Mindenkibe bele rúgnak

júl. 22. 18:44
 38/84 anonim ***** válasza:
70%

"Jó emberek és ez az én hibám?"


Mert kinek a hibája, hogy védekezés nélkül szexel, miközben az égvilágon semmije nincsen?


Normális ember először megteremti az alapokat, utána vállal gyereket. Nem 21 éves nincstelenként, aki még amúg egy napot nem dolgozott, azaz nem teremtett meg semmit. Adjanak neked ingyen pénzt munka nélkül, vagy mit vársz?

júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
73%

"Persze ha lány lennél és veled történne nem tartanád magad hibásnak"


Érdekes. Velem nem történt meg, hogy teherbe estem, mikor nem akartam, mert védekeztem normálisan.

júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
72%
Lányok vagyok és soha nem estem teherbe, mert védekeztem. Ha mégis megtörténne, vállalnám a tetteimért a felelősséget, mert ez a felnőtt lét egyik alapköve. Innen látszik, hogy még gyerek vagy, gyerek meg ne vállaljon gyereket.
júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!