Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves vagyok, teljesen...

ValaholValaki66 kérdése:

21 éves vagyok, teljesen egyedül semmi támogatással szerintetek megtartsam a babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bevallom őszintén nem tervezett terhesség volt, párommal összevesztem mert ő mindenképp elakarja vetetni. Most teljesen egyedül vagyok. Szüleimmel se jó a kapcsolat, valószínűleg nem támogatnának egy korábbi balhé miatt. Eddig főleg tanultam, munkát most keresek. Még van két három hetem eldönteni megtartsam e. Nekem megszakad a szívem ha arra gondolok hogy elkéne vetetnem...De nem tudom neki megadni a kellő anyagi biztonságot, se egy szerető apát. Nem szeretnék bántó kommenteket olvasni. Csak tanácsért írok ide...Mit gondoltok, bevállaljam így vagy ne...?



júl. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
16%
Ne vetesd el, add örökbe akkor már. Valaki biztos boldogan felneveli és megad neki mindent amit te most nem tudsz. Aztán 12 év múlva még lehet megkeres.
júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
97%
ÉN nem vállalnám be. Munka, szülői támogatás, stabil lakhatas nélkül mégis hogy? Mire?
júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de ha se ingatlanod, se munkás, se pénzed, hogy gondolod egyáltalán megtartani és eltartani?


Hol fogtok lakni? Miből veszel neki pelenkát, ruhát, gyógyszert, ennivalót? Magadnak?


Abszurd a kérdés is.

júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
Albérletem van, itt a tulajdonos engedné a babát. És van egy fiú aki igazából sajátjaként nevelné fel velem, neki meg van pénze. Csak nem tudom bevállaljam e így..
júl. 22. 13:45
 5/84 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy nem.
júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
89%

Baxus. Szóval egyik fickotol terhes vagy, az nem akarja a gyereket, ott hagyott. Erre ott a másik, az azt mondja, nevelné, mint sajátját. Neki van pénze. Neked nincs. Aha.


ABORTUSZ

júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
90%

Persze 🤣🤣🤣


Ez kamu?


És ha a fiú meggondolja magát, meg a tulaj is, mentek az utcára?


Ne égess már ki, egy kiló kenyeret nwm tudsz megvenni magad, hova akarnál így gyereket?

júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
19%

Nem kell megtartanod, örökbe is tudod adni. Ennek is sok formája van: lehet úgy is, hogy szülés után lemondasz róla és majd keresnek neki örökbefogadó szülőket; de lehet úgy is, hogy megismered az örökbefogadókat.

Egyáltalán nem vagyok híve annak, hogy egy amúgy egészséges gyereket elpusztítsanak, ha amúgy az anya is egészséges. Sok, teljes tisztességes, normális, becsületes pár vár örökbefogadásra, akik jó családot biztosítanának. Kapásból 3 párt tudok a környezetemben, akiknek sikerült örökbefogadniuk és jó látni, hogy ezek a gyerekek kaptak még egy esélyt az életre.

júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam az örökbefogadáson csak ha belegondolok, hogy megszülöm, végre túl vagyok úgymond rajta, és utána meg elveszik tőlem...talán még jobban fájna mint az abortusz.
júl. 22. 13:57
 10/84 anonim ***** válasza:
78%

"sosem adnám,oda a gyerekemet"


Majd elvennék, ha nem lenne semmid, mint a kérdezőnek.

júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!