Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
 81/93 anonim ***** válasza:

A 20.30-asnak igaza van , de egy dologban nem értek teljesen egyet, itt már nem biztos, hogy lehet boldog család. Ha a szerencse a kérdező mellé állna és a gyerek a férjéé itt akkor is lesznek gondok. Ők nem maradnak együtt se így , se úgy! Nem csak az a baj, hogy be kellett dobni a 4-est a boldogsághoz a nagyobb baj, hogy amikor "beütött" a terhesség a férj mossa kezeit. Megjegyzem ha az én férjem ejtene teherbe valakit én is bajban lennék! Ha szeretné a feleségét próbálná megoldani a helyzetet. Azzal, hogy bevonta a másik 2 embert mutatta, hogy a felesége mint nő nem elég neki és most, hogy ez történt mutatja , hogy mint ember sem kell neki. Az meg, hogy a kérdező szülne e neki vagy nem az egy másik kérdés, azt hiszem 10 év alatt igazán kiismerhette a férjét és tudnia kellet volna , hogy ha nem vigyáznak mi lesz a következménye, annyira megismerhette már, hogy előre tudja, számíthat e rá ha baj van, vagy nem! Mindketten hibáztak és mindketten, vagy 4-en kellene , hogy helyrehozzák, mert igenis ez már a másik 2 emberre is tartozik a döntés az ő életükre is kihat.

Sajnos tündérmese lenne ha itt mindenki boldog lenne és élnének mint hal a vízben. Tündérmesék pedig nincsenek.........!

2010. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
53%
Én még hiszek bennük :) Olyan házasságok is vannak, ahol a pár swinger klubba jár, és működik, szóval akár náluk is folytatódhat. Én úgy látom azért van bennük megbocsátás, szóval én szerintem akár tündérmese is lehet :)
2010. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
Irigyellek az optimizmusodért! :-) Legyen így!
2010. aug. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
Ne vicceljetek már, onnantól kezdve mindenki számára világosan röhej az egész, hogy a férj a másik nő pártját fogta, amikor a jó szerencsén múlt, hogy nem lett ő is terhes...
2010. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
Gondolom csak azért volt a másik mellett mert egyiküké sem a gyerek! Te az ő helyükben mit csinálnál? Ha te lennél a másik nő, vagy a férj! Önként és dalolva felnevelnéd a sajátodként a sex partnered gyerekét? Nem hinném! Ne legyetek álszentek, ti is balhéznátok!
2010. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért az sem biztos, hogy a másik férfi az apa. Az igaz, hogy a másik nőnek nincs köze a gyerekhez, de a férjnek 50% esélye van rá, hogy az övé. Sőt, még kicsit több is, mert a szexpartner csak azon az éjszakán fefüdt le a feleségével, ő meg godolom azért többször.
2010. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
16.10 Nem tinik már. Mit balhéznak, együtt mentek bele a négyesbe, akár közösen 4-en is nevelhetnék a babát. Bent volt a pakliban, hogy megtörténik. Komolyan, nem értem mit balhéznak, akár a másik nővel is megtörténhetett volna.
2010. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
Ki mondta , hogy csak 1x történt meg a négyes? Mert én ezt itt sehol nem olvasom.
2010. aug. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
De azt sem írta, hogy rendszeres volt, bár meglehet, erre tényleg nem tér ki a kérdező. Viszont ne könyveljük már úgy le, hogy egészen biztosan a 4-esbe fogant a baba, meg azt sem, hogy a másiké. A férjnek legalább annyi esélye van rá. Na meg mind a 4-en benne voltak, úgyhogy ne balhézzon ott senki.
2010. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 A kérdező kommentje:
pedig csak egyszer történt meg....nem többször
2010. aug. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!