Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
 11/93 A kérdező kommentje:
A másik férfi vállalná a babát ha a születés után kiderülne hogy az övé....A barátnője meg semmit nem tud...
2010. aug. 6. 16:30
 12/93 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezhetem,hogy attól mert négyesben szexeltek akkor már nem is kell védekezni???

Egyébként ha nem vállalod ezt a babát tényleg nem is biztos hogy lehet majd másik,és ahogy kivettem a szavaidból örülnél is neki!Amúgy meg ha az anyaságot nem tapasztalod meg az életed során akkor a legjobb és legelemibb dologból maradsz ki!!!

2010. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
27%

16.10-nek nincs igaza. A férjed csak akkor kényszeríthetett volna rád egy gruppenszexet,ha te nem mentél volna bele. nem vagytok már gyerekek,lehetett volna annyi eszetek,hogy védekeztek! Ez már késő bánat!

Nem vagy már fiatal a szüléshez,az igaz. A helyedben azt dönteném el,hogy a házasságom a fontosabb,vagy megtartani és egyedül nevelni egy babát,akinek az apjában sem vagyok biztos? Melyik fog majd tartásdíjat fizetni utána? A férjed kérheti a vizsgálatot,és ha nem az övé a baba,akkor nem is fog fizetni. Utána perelheted a másik pasast.

Ettől még az abortusz is jobb.

Gondolj végig mindent,és utána dönts.

2010. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
78%

Hát...nem irígyellek...

És nem is értelek.

Nem ítélek el a 4-esért, de miért nem védekeztetek???? MI volt az oka annak h hagytad magadba élvezni mindkét pasit????

Most az h terhes maradtál a legrosszabb ami történhetett. Szegény picike...egy hatalmas butaság áldozata lett. Ha tudnád mennyire sajnálom szegényt.


Még az is lehet h valami betegséget is összeszedtél...te nem gondolsz ilyesmire? Nagyon nagyon felelőtlen vagy...és most a mi segítségünket kéred?

Én nem szivesen segítenék neked...csak a babának. De ez az az eset amikor azt mondom, egy gyerek semérdemel ilyen szülőket!!!!


Pontozzatok csak le!!!

2010. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
94%
A helyzeted megértem, már ami a szexualitás részét illeti (hasonló helyzetben élek én is, nem teljesen ilyenben, de azért azonnal átéreztem a helyzeted). Mindekinek magának kell eldöntenie, mi fér bele és mi nem. Megtehetsz sokmindent a társadért, de a gyermekedről való lemondás már túlmegy a határon! Ha szeretnéd a babát, tartsd meg! Mindent megtettél ezért a kapcsolatért, mindent, ami egy nőtől elvárható, de egy anyától soha senki nem kérheti, hogy mondjon le a gyermekéről! Ne bánd, ha elmegy a férjed, majd rájön, hogy nincs még egy ilyen társ, mint te! Ha pedig nem, azt se bánd! A pici a szíved alatt téged választott anyukájának! Egy ilyen férfi kedvéért ne mondj le róla!
2010. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
83%
16:38-as. Ha már válaszolsz tedd meg légyszi, hogy figyelmesen elolvasod, hogy mire teszed. Nem élveztek belé, megszakítással voltak együtt. Persze ez sem biztonságos, de azért valami. És kicsit erősen fogalmazol, hogy egy gyerek nem érdemel ilyen szülőket. Honna tudod, hogy ők milyen emberek? Azért mert ez az eset most így alakult? Igen, hibáztak, de az vesse rájuk az első követ, aki soha nem követett el semmit.
2010. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem szeretnék ítélkezni, bár én soha nem mennék bele gruppenben azért, hogy a férjemnek jobb legyen. Ha belemennék csakis magam miatt, de ez nem az én műfajom!

A másik dolog, hogy 4 emberből tényleg 1-nek sem jut eszébe a védekezés? Az meg, hogy a barátnő nem tud róla szerintem nagyon gáz, joga van tudni , hogy mi lett a kis játékotok eredménye, ha 4-en sexeltek védekezés nélkül, döntsetek 4-en, mert ez már nem csak a te ügyed! Felelőtlenek vagytok és elfelejtettétek, hogy a sex nem csak szórakozás!

Nem a férjed a hibás, mindannyian hibásak vagytok és a gyerek lesz az áldozat mert lássuk be mire születik? Mit mondotok neki? Apával egy gruppen közben ismerkedtünk meg ? (ha nem a férjed az apa) Tudod kislányom mi így szeretjük?

39 éves vagyok, most szültem és neked is lesz még alkalmad de előbb tisztázd le , hogy mit akarsz, kit akarsz. Mert ez egyenlőre nem a gyerekről szól. Ez csak rólatok és a sexről!

2010. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az még úgy ahogy oké hogy 4-esben voltatok,és az is hogy csak a férjeddel védekeztél volna megszakítással de az hogy a másik pasival egyáltalán nem védekeztetek na az már nem oké......és ha már így alakult szerintem a pasi párjának is joga van tudni ezt a dolgot.Na és a párod sem védekezett a csajjal?Mert akkor onnan is várható egy baba?

Nagyon felelőtlenek voltatok és én is csak azt a kis életet tudom sajnálni titeket nem sőt azt kell mondjam megérdemlitek és azt sem csodálnám ha valami betegséget is összeszedtetek volna.A többi gondolatom már le sem írom mert nem is érdemes az ilyenekre mint ti.Ha a férjed ennyire kevés ésszel rendelkezik akkor legalább neked lett volna eszed.... na mindegy.

Annyi biztos hogy én nem vetetném el.Főleg amibe belevett,na de az is igaz könnyű Katit táncba vinni ha ő is úgy akarja.

2010. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
98%

Szeintem:

Nézd! 35 éves vagy, döntsd el, hogy akarsz e édesanya lenni. Nem vagy fiatal, nem hiszem, hogy lenne több lehetőséged, főleg, ha egy ilyen férfi mellett maradsz. Aki valószínűleg meg fog csalni, vagy el is hagy pár év múlva, hiszen írod is, hogy nem jó már a házaséletetek. Megérné? Csak te tudod...


Egyébként nem értem, ez már beteges társfüggőség, szerelemhez semmi köze. De ha neked jó egy olyan kapcsolat, ahol porig aláznak...

2010. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez a 4-es az első lépés volt a megcsalás felé, csak így nyugodt a férjed lelkiismerete. Máshogy is feldobhattátok volna a szexuális életeteket (nekünk is sikerül 8 év együttlét után is.) Ha sikerül megtartanod a babát úgy, hogy a férjeddel maradsz, gondolj bele, mi van, ha veszélyeztetett terhes leszel, vagy hogy a baba mellett - akármennyire igyekszel is - kevesebb időd jut a férjedre! Akkor mit csinál? Megcsal és te belemész, csak hogy melletted maradjon? Én biztos nem terveznék hosszú távra ezzel a pasival. A legjobb lenne nélküle vállalnod a babát.
2010. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!