Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
 41/93 A kérdező kommentje:

Nem azért nem írtam mert nem méltatok válaszra senkit, hanem elég sok mindent kellett elintéznem..

A barátnő megtudta a dolgot, átjött és jól nekem esett.A férjem az ő pártját fogta úgy hogy úgy döntöttem elköltözöm.Egyenlőre a szüleimnél lakom de sajnos ott nincs hely nekünk..úgy döntöttem megtartom a babát d nagyon rossz hogy fel kelet adnom mindent. Ha megszületik apasági vizsgálatot kérek...még nem tudom mi lesz ha kiderül hogy a férjemé....Segítséget szeretnék, ötleteket hogy hogy győzzem meg hogy tudom hogy ő az apa!!!

2010. aug. 9. 10:39
 42/93 anonim ***** válasza:
100%
NE HARAGUDJ,DE NM TE FOGOD meggyőzni, hogy ő az apa.Nem látod hogy nem akar gyereket?És mi az hogy a barátnő pártját fogta?most akkor ki találta a gruppent???
2010. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is ott volt, már pedig ott volt, és látta, tudta, hogy sem ő sem a másik férfi nem védekezett, akkor mit hápog?

Ez benne volt a pakliban...

Nem csak te tehetsz róla, hogy teherbe estél..

Felelőtlenek voltatok mind a 4-en, és akár a barátnő is teherbe eshetett, nem?

Mindentől függetlenül gyomorforgató az egész...

Szegény kisbaba megfogant, amiről nem tehet, és apasági vizsgálattal kezdődik az élete :(


Engem apám akart - állítólag - aztán 3 éves korom óta felém sem nézett, csak amikor felnőttem, és pénz kellett neki.

Szóval ha bizonyítod is, hogy a férjed az apa, akkor sem biztos, hogy jobb vagy könnyebb lesz

előre kellett volna gondolkodni

2010. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a házasságod mindenképpen bukta. Mégpedig azért, mert a férjem is így járt. Az előző házasságában a feleség szerette volna a 4-est, ami aztán meg is történt. Pár évre rá el is váltak. Nem mondom, hogy a 4-es miatt, de ha máshogyan nem sikerül feldobni a szexuális életeteket, akkor baj van. Én nem ragaszkodnék ennyire egy ilyen pasihoz. Van belőlük ezer, de az tuti, hogy a babát megtartanám!

Sok szerencsét Kedves Kérdező, kívánom, hogy minden helyrejöjjön!

2010. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:

Mostanáig kutakodtam a megválaszolt kérdéseim között!

Erről a sztoryról egy tavaly feltett kérdés jutott eszembe.

Kísértetiesen hasonló a történet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
84%

Ami megtörtént azon már kár keseregni, úgysem lehet visszacsinálni, megváltoztatni.

Örülök, hogy így döntöttél és tudom, nehéz helyzetben vagy, de hidd el majd utólag Te is életed legjobb döntésének fogod tartani, hogy világra hozod ezt a kisbabát. Valamiért téged választott és hozzád akart megszületni. Talán ő lesz a kárpótlás az eddigi - valljuk be nem igazán jó és normális - életedért.Vagy épp egy kis odakoppintás az élettől, hogy ácsi... Ez most már megint mindegy, de lagalább kizökkentett az eddigi életvitelből. Ha megszületik és az apasági vizsgálat során kiderül , hogy a férjed az apja ... akkor beszélj vele. Viszont , ha akkor is úgyanúgy nem akar apa lenni, hagyd a csudába. Ha ennyi év házasság után, tudván hogy ő a gyerek apja nem vállal benneteket, akkor nem érdemel meg sem téged, sem a babát. Sajnos ha eddig is ilyen "izgalmak" kellettek a kapcsolatotok fenntartásához, később sem hiszem, hogy gyökeresen meg tudna változni. Próbálj a babára koncentrálni inkább és idővel minden meg fog oldódni. Ennél cifrább helyzetek is megoldódtak már az életben. Minden jót kívánok!

2010. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
77%

Tartsd meg azt a gyereket! 35 éves vagy! Ez úgy érzem, a sors ajándéka neked, és bután hangzik, tudom, ilyen messzről, egy mondat után, de tényleg!


Tartsd meg, szüld meg, a többi el fog rendeződni. A férjednek is lesz ideje gondolkodni, átgondolhatja még. Ha mégsem, kérsz apasági vizsgálatot, és gyerektartást is. Végül is a kedves apuka húzhatott volna gumit, ha nem akart gyereket...

Nem biztos, hogy ha ezt elvennék, lenne még.

2010. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
53%

A ferjed kisertetiesen emlekeztet az en exemre. Ahogy itt elottem irta valaki hisztis, uralkodo, es semmi sem jo, csak amit o akar. Mellesleg az en exem is felvetette ezt a temat anno...en gondolkodtam rajta, o meg megcsalt szoval a vegeredmeny az volt, hogy hiszti ide egoizmus oda, kiraktam az eletembol - bar eleg nehezen nyugodott bele merthat hogyan is mondhatom en neki azt, hogy nem es vege?!!!?!!!

Tortent ami tortent. A ferjed egy bunko. Jol dontottel! Minden rendben lesz! En azt gondolom ezek utan, hogy a ferjed nem is erdemli meg, hogy apa legyen. Elhiszem, hogy szeretned, hogy ove legyen a baba de bizom benne aze lesz, aki vallalja!!!!! Mert normalis ferfi, tudja mi a kotelessege es egyaltalan nem kibuvokat keres. 9 evi hazassag utan sem akart gyereket...ez a masik.

Remelem a dolgok rendbe jonnek korulotted.

Ha megszuletik a Kicsi, kersz apasagi vizsgalatot. Akar akarja akar nem, a torveny kotelezi ra, hogy leadja a nyalat...

Igazabol nem is ertem az embereket. Jol rad tamadtak itt. Nyilvanvalo, hogy teged sem tesz boldogga a helyzet es nem mondom, hogy sajnaljon barki is...mert ki ker masok sajnalatabol, de azert itelkezni sem kellene hiszen tisztaban vagy azzal mekkora hulyeseg volt ez az egesz. Arrol nem is beszelve, hogy sokszor a legnagyobb szentfazek a legnagyobb kreten!

Megertem, hogy ragaszkodsz a ferjedhez, de soha nem lesz jo az eleted, ha magadat nem szereted. S most magadat es a Picidet kell szeretned nagyon es a jovoben is.

A ferjed meg huzhat a farkara akit akar, sosem lesz boldog.

2010. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értem az utolsó kommentedet...Miről kéne meggyőznöd a férjedet?ha a gyerek az övé, a maximum, amit kaphatna, az a láthatás kéthetenként.Ő vitt bele és ő esik neked?Én szóba sem állnék vele többé.

Sokan írták, hogy te valószínűleg társfüggő vagy.Legyél, de ne ettől a szardarabtól függj.

2010. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
84%

Elköltöztél a ferjedtől?

Le a kalappal előtted, a kérdésed kiírásakor, semmit nem néztem ki belőled, de ez igen.

Bár biztos nem számít neked, de nagyon nagyra becsüllek. Kitartás és így tovább. Biztos nem könnyű, de így tovább és boldogabb leszel mint valaha.


Ja és a férjed egy szánalmas féreg. Nem is tudom mi lenne a jobb, ha ő lenne az apja (ez mondjuk a gyerektartás szempontjából jó lenne) vagy kiderülne,, hogy nemcsak elhagytad, de neki köszönhetően, mástól még gyereked is lesz. És egy teljesebb új életet kezdesz nélküle.

2010. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!