Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A stresz okozhat a férfiaknál...

A stresz okozhat a férfiaknál nemi vágy csökkenést? Babát szeretnénk és nem értem a férjem is akarja de nem megy ha fel is áll közben meg lelankad.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja voltunk utoljára együtt este megkérdeztem hogy mi van azt mondta feszült és tudja hogy nem menne. szerintetek mi ez?
2010. márc. 20. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat ilyent a stressz.Az okát kellene valahogy mgoldani.
2010. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, hogy nagyon meg akar felelni. Biztos fáradt is, meg rajta a teher, hogy gyereket szeretnétek és akkor most nagyon teljesíteni kell.A férfiak nehezebben beszélnek erről...Lehet, hogy neked kell segíteni, vagy változtatni valamin...
2010. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves utolsó hogy tudnák én segíteni neki? tippeket is elfogadok.
2010. márc. 20. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, tőlem kérdezted, hogyan segíthetnél. Nem ilyen, de hasonló élményem volt, mert mi is babát szeretnénk, és én az a típus vagyok, aki mér hőmérsékletet, lh-t...A férjem tudja hogy mérek, figyelek, de próbálom ezeket úgy intézni, hogy ne tudjon minden apró részletről. (persze minden kapcsolat más). Egyszer véletlenül úgy fogalmaztam, hogy úgy készüljön, ma együtt KELL lennünk. Visszagondolva ez elég feszélyező lehetett neki, szóvá is tette, hogy persze, akciózzunk, csak próbáljak ne így fogalmazni, mert így muszájnak tűnik. És belátom igaza van, azóta próbálom úgy intézni, hogy én irányítok, nem muszáj tudnia, hogy ha pozitív az ovuteszt, csak fogadja el, ha többször kezdeményezek...hát valahogy így. Nem biztos, hogy más is így látja, de hátha ad egy kis támpontot neked. Sok sikert!
2010. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!