Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
 21/93 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Sok választ kaptál már,és tulajdonképpen mindenkinek igaza van.

De én a baba szemszögéből is végiggondolnám a dolgot. Rendesen fel tudod nevelni majd,ha megtartod? Lesz apja, aki szereti is, vagy csak púp lesz valaki hátán?

És még egy kérdés: ha a másik lány lenne most terhes, és gondolom ő sem védekezett, mit szólnál hozzá? Fizetnétek a férjeddel a tartásdíjat?

Ja,és még egy? Ha megkérdezi a gyereked majd tőled,hogy anya, apa miért nem szeret engem? Mit fogsz válaszolni?

Tudom,hogy nagyon nehéz helyzetben vagy, de én az abortusz mellett szavazok, annak ellenére,hogy egyébként abortuszellenes vagyok. Mégis azt gondolom,hogy azért mert mi vágyunk rá, még nincs jogunk tönkretenni egy gyerek életét!!!!!

2010. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
87%

A babát megtartanám viszont a férjedtől minél hamarabb szabadulj meg. A 4-es miatt is meg hogy ennyire nem vállal fel téged meg esetleg az Ő gyerekét.

Valószínűleg rálépnék a f@arkára és hanyattbasznám majd összecsomagolnám a cuccát és viszlát.

Igaza volt az egyik hozzászólónak ez nem kapcsolat/házasság ez beteges vonzódás a részedről. Miért nem keresel egy olyan pasit akinek egyedül is elég vagy? Talán a szexpartnered jobban megbecsül hiszen azonnal állalja a gyeereket.

2010. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként biztos, hogy azon a 4-esben töltött éjszakán fogant a baba? Lehet megérné kiszámolni. Azt ultrahangos képen általában van egy kormeghatározás, hogy pl. 6+3 hetes. És ezek azért még elég megbízhatóak, ilyenkor még egyformán fejlődnek. Ebből vissza lehet számolni a fogantatás napját. Nekem pl. napra pontosan kiadta így. Max +- 1-2 nap lehet, és ha ennél távolabbi napon volt az az együttlét, akkor igazából kizárható a másik pasi.

Úgy tudod kiszámolni, hogy ugye a menstruáció első napjától számolják a terhességet, de a fogantatás általános esetben csak 14 nappal később történik. Tehát attól a naptól amikor dokinál voltál, visszaszámolod azt az időt amit meghatározott a korának, napra pontosan. Aztán ehhez hozzászámolsz 14 napot,és így kiadja azt a napot, amikor feltehetően megfogant a baba. Eltérés lehet 1-2 nap esetleg, de egy hét pl. már nem nagyon. Úgyhogy ha az az "orgia" napja jóval előbb vagy később volt ennél, akkor bizony a férjed az apuka. Próbáld meg.

2010. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
66%

Itt a legtöbb válaszoló nem látja a fától az erdőt! Elnézést kérek de én a férjemet akkor dobnám ki ha azt kérné, hogy vállaljam be a gruppent, nem amikor már én is belementem a játékba!!

Talán a kérdező nem vett részt benne? Kötelező? NEM!

Egy nő aki vágyik a gyerekre nem így viselkedik! Én szégyellném magam ha ilyen körülmények között foganna meg a gyermekem , egy mindenki dug mindenkivel estén !


Megkérdezném a kérdezőt akinek tök kényelmes, hogy a másik hölgy nem tud semmit, hogyha a másik nő esett volna teherbe a kérdező férjétől és az ő háta mögött megtartanák a gyereket, hogy esne neki?

És mi lesz ha terhes leszel? Akkor is jöhet a gruppen? Vagy az még jobban feldobja a sexet?

Akkor belemész és majd azzal takarózol, hogy a férjed kívánsága volt? Mit teszel meg még érte?


Ne szülj gyereket, nem neked való hiszen még a saját akaratod sem tudod érvényesíteni, az a szegény gyerek , megfogant egy abberált estén és élni fog egy abberált családban, mert kedves kérdező azért a jóbaráttal te feküdtél le és nem a férjed, és azt hiszem ez nem volt erőszak!

2010. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
76%

És még valami! Ha a férjed elmegy akkor te belehalsz? Megint ő? Persze akkor az abortusz simán mehet ugye? A férjedért bevállalod!

Még meg sem született agyerek de már most a férj a fontosabb!!

Maradj csak a férjed sex rabszolgája ne akarj anya lenni, nem mindenkinek való az! És ha lányod lesz és nem a férjedé és ő megkívánja a beteges agyával? Én tudom a választ! Te tálcán fogod neki kínálni , mert amint tudjuk belehalsz ha ott hagy........

2010. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
52%

Azért nem kell ennyire elásni a kérdezőt. Kipróbáltak egy ilyen formációt, na és? Nem ő az első, és nem is az utolsó. A probléma ott van, hog nem védekezett a másik fickóval. Na meg szerintem nem úgy kell elképzelni, hogy a férje kényszerítette az együttlétre, csak gondolom felvetette, ő meg belement, hátha jó lesz.

Ez szerintem nem olyan megbocsáthatatlan botlás, hogy azt mondjam rá, az iylennek nem való gyerek. Azért ne legyünk már ennyire ítélkezők. Nem védem, de azért ennyire nem is kövezem meg.

És honnan veszítek, hogy el akarják titkolni a másik nő elöl? Annyit írt a kérdező, hogy nem tud róla, nem azt, hogy nem is fog. Azért nem kell minden szót kiforgatni, mindenben rosszat látni.

2010. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
76%

Onnan veszem, hogy a kérdező írta, hogy nem tud róla! Talán olvasd végig a kommenteket! Itt nem a kipróbálásról van szó, de ha már itt tartunk ezt próbálja ki huszon évesen és ne akkor mikor már más a fontos, mikor családot akar alapítani,mikor a gyereket akar, akkor nem az a lényeg, hogy a férjemnek mitől dagad a gatyája hanem az, hogy a gyerek a legideálisabb környezetbe jöjjön a világra és ő legyen a legfontosabb, és hogy az anyjának ne az elsődleges problémája a férje orgazmusa legyen!

Vannak fontossági sorrendek!

Én férjnél vagyok és van gyerekem és igen a sex nem mindig vonz, de megoldjuk , mert 10 éve együtt vagyunk és szeretjük és tiszteljük egymást, vannak hullámvölgyek de nem az a megoldás , hogy én szétteszem a lábam a szomszédnak!

Amit a kérdező és a férje csinál ideig -óráig fenn tartja a látszat érdeklődést, aztán mindig több kell, már ez sem lesz izgalmas és ennek nem lesz vége és ide születik a gyerek!

Beteg világ, tele beteg emberrel!

2010. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
77%
Atyavilág.Ebben az egészben az a legnagyobb gáz h te teljes mértékben alárendeled magadat az egész életedet a férjednek aki aztán qrvára de nem érdemli meg és ez nem is fog megváltozni.Akárhogy is alakul ez az egész én csak azt tudom mondani: szegény kisbaba!!!
2010. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
91%

"A másik férfi vállalná a babát ha a születés után kiderülne hogy az övé....A barátnője meg semmit nem tud..." A BARÁTNŐJE MEG SEMMIT SEM TUD!!


Ezt a kérdező írta,aki bármikor szülne egy gyereket egy "idegentől", mert az nem számít hogy férjnél van az a lényeg, hogy ha a sex partneré akkor az bevállalja, tehát megszülné! Az sem számít, hogy az a lány mit akar!!

Aki azt írja, hogy ne bántsuk a kérdezőt mert ez egy botlás annak írnám, hogy ez nem egy botlás ez egy életforma és igen ez a kérdező beleegyezésével történt! Most meg jön ezzel az "én nem akartam csak a férjem miatt"..ugyan már!! Számomra is hihetetlen , hogy jönnek ezzel a "szemét férj hagyd el" dumával!Nevetséges! De ez az egész sztori olyan beteges, hogy az hihetetlen! Most nem a gruppenre gondolok (bár tőlem távol áll) hanem , hogy mire szülne és kitől, hogy nem számít semmi csak a férjem élvezzen egy nagyot én meg cserébe kapjak egy gyereket! A gyerek érdekei meg a béka segge alatt vannak! 2 önző ember , a férj és a kérdező is az! Az a baj, hogy a gyerek senkinek nem számít!

Ez a házasság haldoklik, valakinek már fel kellene ismerni! Nehogy a gyerek legyen az aki felismeri!

2010. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom eleve azt mondta, hogy vége lesz a kapcsolatnak, ha nem változik a szex....kérdező belement, hogy ne hagyja el.... Biztosan meg nem aláznám magam egy ilyen dologgal....

Most meg azzal zsarolja, hogy elhagyja, ha nem veteti el....

Mint egy hisztis gyerek, aki földhöz veri magát, ha nem az van amit ő akar! Szánalmas pasi!!!!

Kérdező! Legyen már az egyetlen egyszer az életben amit Te akarsz!

Amúgy szerintem csak azért fenyegetőzik, mert eleve el akar hagyni! Ez egy jó indok! A szex nem tud összetartani egy házasságot! De a válás oka sem lehet! Ott más gond is van!

Nagyon ki tudok akadni ezeken a mindennapos abortusz kérdéseken.... Sok hülye, felelőtlen tini és felnőtt ember! NEM FOGJÁTOK FEL HOGY EMBERI ÉLETEKKEL JÁTSZOTOK????? MEGÉR ENNYIT EGY KIS SZÓRAKOZÁS????

2010. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!