Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
 61/93 anonim ***** válasza:
57%

Drága 15.14! A 14.14 esnek teljesen igaza van! Attól, hogy a férj kezdeményezte még nem kell igent mondani!

Az meg, hogy megtörtént a "baj" vegye tudomásul a kedves kérdező is és vállalja a következményeket, mert ő is dugott valakivel és ő is a férje szeme láttára!

Hülye kérdés, hogy hogy győzze meg a férjét! Hogy ? Sehogy! Majd a DNS ezt elvégzi! A kedves kérdező azon gondolkodjon, hogy a gyerekének, hogy fog elszámolni mikor az megtudja, hogy egy csoport sexben fogant és a kedves édesanya azt sem tudja kitől van! Ez az "érzem, hogy a férjemé" tök röhej, mint ahogy itt a legtöbb komment is az!


Hányinger ez az egész!

2010. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy joga van valakinek is elítélni...az ember sok mindent megtesz azért akit szeret....
2010. aug. 9. 17:29
 63/93 A kérdező kommentje:

Miért kedves utolsó te minden részletet elmondasz majd a gyerekednek? pl hogy kislányom te mikor megfogantál apáddal kutya pózban csináltuk??

Mikor megszületik meg lesz a DNS teszt csinálva úgy hogy le lehet állni az ilyen durva megjegyzésekkel.

2010. aug. 9. 17:37
 64/93 anonim ***** válasza:
52%
Ne azon ugráljunk már, hogy huu milyen erkölcstelen dolgot követett el a kérdező. Ez már tök mindegy, már megtörtént, biztos bántja is, tudja ő is, hogy nem kellett volna. Nem ez itt a kérdés. És nem azért szemét a férj, mert belekényszerített ebbe a helyzetbe, mert nyilván a kérdező is benne volt, meg a másik pár is, hanem azért, mert most így áll a dologhoz. Hogy ennyire elutasító. Azért abba a 4-sbe ugyanúgy benne volt a férfi is, és vállalnia kéne a következményeket, és azt, hogy lehet nem ő az apa. Na meg a másik, hogy azért egyáltalán nem biztos, hogy akkor fogant meg a baba, de itt mindenki úgy veszi, mintha ez tuti lenne. Ez csak lehetséges, de nem bizonyított. Csak akkor lesz biztos, ha a másik férfi az apa, de ha a férj, akkor nem.
2010. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
63%

Én is sok mindent megteszek, DE NEM MINDENT! Mindent a gyerekemért teszek meg akit a férjemtől szültem és nekem csak vele kellett lefeküdnöm és ez azért van mert ő is szeret!

A gyerekedért megtehetted volna,hogy úgy szülessen erre a világra, hogy egy apa és egy anya várja és nem egy csoport!

Fel kell csak ismerni a szeretet, ti mindketten magatokat szeretitek és talán még a sexet!Mit mondasz a gyereknek ha eljön az idő, hogyan magyarázod meg neki? Erre miért nem válaszolsz? Tudod te, hogy milyen lelki sebeket adsz te a szeretet nevében a gyerekednek?

Nekem te ne bújj a szeret mögé , mert azt sem tudod mi az!

2010. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
56%
egyenlőre az én gyerekem még tudja ki az apja!A perverzitás meg nem nálam a menő hanem nálatok!
2010. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
52%

" pl hogy kislányom te mikor megfogantál apáddal kutya pózban csináltuk?? "


Beteg vagy te is kedves kérdező, nem csak a férjed az!

Szerinted ez erről szól, az őszinteség az csak abberáció lehet? És ha kijön , hogy a másik pasi az apa ,de te a férjeddel maradsz akkor mit mondasz? Elmeséled neki, hogy te annyira szereted "apát", hogy négyesbe keféltetek?

Milyen érzékeny lettél hirtelen?


Csak az a baj, hogy a durva beszólásokat a gyerekednek kell majd meghallgatnia!

2010. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, feltűnt-e nektek, hogy nem az a kérdés, hogy a kérdező mit tett meg a házasságáért, és mit nem, és hogy az egyes válaszolók ezt megtennék vagy sem. Lehet itt erkölcscsőszködni, de attól a helyzet nem oldódik meg. Attól, hogy 100-szor elismétlitek neki, hogy mennyire erkölcstelen, meg mért tette azt amit tett, attól nem fog megváltozni az ami már megtörtént.
2010. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
47%

És mitől fog változni, mert attól sem , hogy ő győzködi, hogy érzi, hogy a férjéé!

Mitől fog itt bármi is változni szerinted?

Sajnálom, hogy nem veszi be a gyomrod, hogy van aki a megszületendő gyermeket is nézi!

Talán most már itt az ideje ezen is elgondolkodni valakinek!

2010. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
47%

A kérdező külön költözött, tehát egyedül van, az apaság nem tisztázott, tehát a gyerek jövője sem, ez a gyerek egyszer rá fog kérdezni (és nem a pózra), hogy is volt ez az egész? Mindig vannak olyan "jó emberek" akik felvilágosítják majd a fogantatásával kapcsolatban és szerinted ez az egész hova vezet? Igaz nem a kérdésre válaszoltak itt nagyon sokan, de az igazi kérdés , hogy KINEK FONTOS IGAZÁN EZ A GYEREK?

Szerinted te empatikus, megértő válaszoló ezek a dolgok itt és most a válaszoktól megoldódnak? Akkor ha te olyan okos vagy segíts a kérdezőnek!

2010. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!