Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarja a babát a férjem,...

Nem akarja a babát a férjem, ugye?

Figyelt kérdés
Nincsenek közöttünk titkok, mindent megbeszélünk. 1 baba lenne, 1 hónapja próbálkozunk. Ma megjött a menstruációm. Ezt elmondtam neki, és ezt egy nagy, megkönnyebült, széles mosollyal nyugtázta. Nem akarja a babát, ugye? Látszott rajta, hogy próbálta tartani magát, de megörült. Mi legyen most? Én el vagyok keseredve. Azt mondta, hogy Ő is szívből szeretné.
2011. aug. 2. 18:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*1. baba
2011. aug. 2. 18:09
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha azt mondta, hogy szeretné akkor szeretné. Kérdezz rá még egyszer hogy biztos szeretné-e.
2011. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy látom, nem. Nem akarja még. Csak azt nem értem miért mondta akkor azt?! Olyan hülyék a férfiak! Nem tudsz vele még beszélni? Mondd neki, hogy ha nem akarja még, nem baj csak ne az legyen, hogy utána meg téged okol.
2011. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, este akarom felhozni. Olyan mintha, szeretné is, meg nem is. Ezért furcsálom. Ő egy egyenes pasi, ha azt mondja, hogy igen, akkor igen. Erre megörül, hogy nincs baba. :(
2011. aug. 2. 18:14
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha szeretne gyermeket akkor elkeseredett volna a mai hír hallatán. Beszéljétek át ismét, hogy ha ő szeretné állítása szerint akkor ez a mai reakciója mire vélhető?
2011. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindent megbeszéltek és nincsenek titkok,akkor biztos elmondta volna ha nem szeretne.Lehet csak félreértetted.

Kérdezz rá,hogy ,megnyugodj.

2011. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
akarja a babát,de bízott benne hogy neme gyből jön össze.Nekik erre fel kell azért készülni.Ha meg sikerül,akkor úgyis örülni fog neki.Ne zaklasd ezzel.
2011. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ne csinálj ebből problémát. Lehet, ő majd inkább akkor fog örülni a babának, ha már nagyobb lesz, fél éves vagy később. De ettől még szeretni fogja.
2011. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem örült a babáknak, de igazából örülni akkor kezdett nekik, amikor már totyorogtak... Addig nem igazán tudnak mit kezdeni az egésszel, szerintem. Lehet h a férjed tényleg komolyan gondolta, h szeretné, de ne csodálkozz, h örült h mégsem, nem ritka, h ilyen ambivalens érzelmekkel vannak a gyerekvállalás iránt, egy nő már látja a tündéri mosolyt, hogyan totyorog, hogy mondja h "anya", a férfi még csak a felelősséget, kakás pelenkákat, átvirrasztott éjszakákat látja maga előtt...
2011. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akarja ő, csak ez egy komoly döntés, és hatalmas változás. Az én páromnak az volt az első reakciója (de még a második is), hogy: "most be vagyok sz@rva, ez normális?" :), pedig terveztük a babát. És elárulom akármennyire is szerettem volna én is a babát, amíg pozitív nem lett a teszt én sem hittem volna, hogy mennyire meg fogok ijedni, ha sikerül. Megijedtem, hogy mi lesz ezután, pedig nagyon akartam. Aztán hamar hozzászoktunk mindketten a gondolathoz. De azért mindenképp beszélj vele.
2011. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!