Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Húú ez aztán nem minden napi sztori. Lényeg a lényeg, tényleg 50%. Megértelek téged is és a férjedet is, teljes mértékben, mindkettőtök érvelése logikus és jogos. Én azt ajánlom, hogy van lehetőség már intrauterin korban apaság vizsgálatára. Elég lenne talán egy vércsoportvizsgálat, ha a férjed vércsoportját örökölte, akkor az övé a baba. Ezt vesd fel neki, hogy ha az övé, akkor legyetek egy család. Mutogass neki babás képeket és hasonlókat, hátha rátör a szülői láz. Jobbat nem tudok tanácsolni, sajnálom. :(
2010. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
85%

a férjed egy szemét, amiért bevont egy másik párt is, gusztustalan.

azért meg még nagyobb szemét, mert el akarja vetetni veled a babát. ő a hibás, amiért rádkényszerített egy másik férfit is. igazságtalan és mocsok, önző dög.

tartsd meg a babát, őt meg dobd ki a p.csába.

majd lesz egy olyan férfi, akinek nem lesz szüksége melletted ilyen pótlékokra.

kiherélni az ilyen férfiakat!

2010. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
90%

SZia!


Igaz, én csak egy 25 éves "csitri" vagyok, de egy kislány anyukája!

Soha, senkiért, egyetlen ember miatt se mondanék le a lányomról!

Tartsd meg azt a csöppséget! Nem kérdés!

Ha a férjed így áll a dologhoz tudom sajnálni- de valószínű, hogy pár év múlva szétmennétek a hozzáállása miatt, és akkor se férj se baba!


Legyél anyuka, ha egyszer megadatott! Nem fogod megbánni! :)

2010. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg a babádat. Gyereked lehet, hogy több nem lesz, férjed viszont lehet még másik is. Idővel a párod is változhat, megszeretheti a babát.

De azért ilyen szituációba belemenni...(!)

:(

2010. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
87%
Azért ne csak a férfit szidjátok, ehhez a szexhez, a feleség is kellett, engem nem venne rá ilyenre senki. Szóval ezt ketten hozták össze, ugyanolyan hibás mindkettő. A férje reakciója is érthető, én sem nevelném más gyereket, de a feleségé is, aki szeretné a babát. Ezért javaslom ezt az apasági tesztet, ha az övé a baba szerintem változni fog a véleménye.
2010. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem döntened kell:gyereket akarsz vagy a férjedet(aki nem mellesleg elvárta hogy 4esben szexeljetek,hogy neki jobb legyen).Mi az hogy amúgy megcsalhat?Fel lehet másképpen is dobni az együttléteket.Nem ítéllek el,csak nézd már meg ő a te igényeidet szem előtt tartotta-e???
2010. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
93%

50%-ban az övé is lehet, azt azért ne felejtse el,

lehet, hogy van intrauterin apasági vizsgálat, de az nem biztos, hogy jó a magzatnak, ha már megszületett, akkor inkább

mindenképp tartsd meg!!!

2010. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
49%
Hát, oké, elhiszem, hogy nem jó a magzatnak, de akkoris jobb megoldásnak találom, minthogy szétmenjenek vagy abortuszra kerüljön sor. Ráadásul ha nem a férjéé a gyerek akkor a másik hapsit is meg kellene kérdezni vagy legalább a véleményét kikérni, ha az ő gyereke neki is van beleszólása néhány dologba.
2010. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
91%
Ez eléggé nehéz helyzet tényleg...az igaz h az előváladéktól is lehetsz terhes, de eléggé minimális az esély, vki azt mondja h szinte lehetetlen, ha a párod beléd élvezet akkor sztem tőle lehet!De azért a párod sem semmi meg te sem(nem ítélkezem) de csak miatta mentél bele, ő meg így ment bele?Vmi nagyon nem tiszta a kapcsitokban, meg ha megtartod mehetsz is..ez nem szerelem :/
2010. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
90%

Sajnállak h ilyen pasit szeretsz.

És úgyis őt választod, úgyh nem tanácsolok semmit.


2 gyerekes anya

2010. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!