Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék terhes lenni, de a...

Szeretnék terhes lenni, de a férjem nem akarja. Állandóan felhúzza azt a hülye gumit. Hogy tudnám kicselezni, hogy legyen még 1 kisbabám?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
sztem nem szép dolog a társad kicselezni, ez kettőtök döntése kell legyen mivel az ő gyereke is éppen ugyanúgy.Jussatok közös nevezőre sztem inkább.Mert ha úgy leszel terhes h ő nem szeretné, akkor annak nem lesz jó vége, átverve érzi majd magát s nem bízik benned
2009. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én nem cselezném ki sehogy sem a helyedben, hanem megpróbálnám rábeszélni a gyerekvállalásra észérvekkel. Ha csak te akarod, ő pedig nem, és mégis besikerülne, az további problémákhoz vezethet a kapcsolatotokban.
2009. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Szia! A legegyszerűbb, ha te szerzed be és tűvel kilyukaszgatod. Bár azért azon gondolkozz el, hogy érdemes-e becsapni a párod, nem kellene-e az ő érzéseit és indokait is megkérdezned és megértened, illetve ha erre rájön kibírja-e a kapcsolatotok, elveszted a bizalmát, úgyhogy ez nem igazán javasolom. A férfiakat egyéként ha nem házzassági problémád van és így akarod megtartani a férjed (mert ez nem igazán szokott sikerülni ha mégis hát nem egy boldog házasság ami ezútán jön), meg lehet győzni egy kis női praktikával. Jól irányzott megjegyzések baba láttán, sóhaj, vágyakozó tekintet, mély szomorúság..stb.
2009. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Be ne csapd azt a szerencsétlent! Majd ráhangolódik a második babára is, emlegesd sokszor, hogy milyen fontos lenne a kistestvér, stb. Inkább vedd elő a női ravaszságod verbális, meggyőzőerővel beszélj neki, minthogy helyette döntést hozz.
2009. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
De már van egy babája nem??vagyis írta h még egy kisbabám....de na ez is, kisbabám, az max kisbabánk!két emberé, nem eggyé-sztem
2009. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

le fognak pontozni, de:

NEM A TIÉD A KISBABA, hanem a TIÉTEK!

a férjedé is.


ha nem akar a férjed gyereket, tartsd tiszteletben a döntését! ha te nagyon szeretnél, beszéld meg vele, és közös legyen.


Én sose tennék ilyet a férjemmel, megvártam, míg ő is megérik arra, hogy babát szeressen! es nem bantam meg, minden nap simogatja a pocim, ha éjszaka nyögdécselek, nem morog, hanem megsimogatja az arcom, amit félálomban is érzek..


beszélj a férjeddel, és gondolkozz el, hogy miért nem akarja! amit tudsz, cáfold meg, beszélj vele, hogy legyen e kovetkezo, es mikor.. stb.


és ha úgy gondolja, ő is szeretné.. akkor az is a TI kisbabátok lesz, nem a TIÉD.

2009. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Hát mivel ő a családfentartó szerintem ő dönti el hogy hány gyereket akar eltartani.Az meg hogy kicseréled a gumit egy bórzaszto sunyi,szemét dolog.Te eggyáltalán nem tiszteled a férjed.De ha neked kellene gürizni megnézném hogy hány gyereked lenne.Megérdemelnél egy büdös nagy pofont.
2009. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Az az igazság, hogy ezt a kérdést én is írhattam volna a második gyerekünk előtt. Én nem nyúltam semmilyen praktikához, mert tisztességtelen lett volna és nekem is rosszul esett volna. Ezért az érvekkel való meggyőzést alkalmaztam. Elmondtam minden érvemet mellette, Ő pedig folyamatosan ágált ellene. Volt hogy szépen beszéltük meg, volt hogy már indulatokba csapott át a beszélgetés. Egy év telt el így. Végül elérkezett az idő, mikor "elfelejtette" felhúzni.

Most a világ egyik legbüszkébb kétgyermekes apukája és a kicsi fia a szeme fénye.

Csak most megint ott tartunk, hogy én szeretnék még egyet, egy utolsót, Ő pedig nem. De a mostani érveit már megértem és elfogadom. Mégiscsak 3. gyerekről lenne szó.

Ötletem persze van arra, hogyan lehetne kicselezni úgy, hogy sosem jön rá. De hiszem, hogy nem ez a legjobb módja egy újabb kisbaba bevállalásának.

Ha folyamatosan, jó érvekkel érvelsz kitartóan, meglesz az eredménye, meglásd! Legalábbis remélem.

2009. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Szúrd ki a gumit, éljetek úgy házasélete. Ezzel addig nem lesz semmi bajod, amíg boldogan nem ugrasz a nyakába újra kispapa vagy.

Ugyanis helyből közölheti nem az övé, esetleg leüvölti a hajat a fejedről, elhagy...

Beszéld meg vele, hogy szeretnél még egy picit, persze ha reálisan belefér az időtökbe, az anyagiak is engedik.

Bocsánat, hogy így mondom, de ennyit nem ér egy gyerek, tudom két dolog van amiért egy nő harcol: legyen, és hogy ne legyen. várd meg amíg ő is akarni fogja, ne akard átverni, mert te és a gyerekek bánják csak...

2009. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Sajnos én is ebben a cipőben járok, annyi a külömbség, hogy nekünk még nincs gyerekünk. Sóhajtozom neki, könnybe lábad a szemem, ha babát látok, de nem nagyon segít rajta! Lehet, hogy Ő még nem érett meg rá, én meg már igen (mindketten 26 évesek vagyunk)?!

Próbáltam kicselezni, de nem nagyon, számolási módszerrel védekezünk (rendszeres a ciklusom)és egyszer egy napot elcsaltam neki, de ez sem segített, lehet, hogy két napot kellett volna(akkor talán már a pociban lenne a baba).

Azért szurkolok nektek!

2009. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!