Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
 51/93 anonim ***** válasza:
34%
Tökéletesen igaza van az előttem irónak.Ugye majd irsz hogy alakulnak a dolgok?
2010. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
100%

"szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk"

Megmagyaráznád, hogy mit takarnak ezek a fogalmak nálatok?

2010. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem tudsz mivel érvelni, győzködni amíg nincs dns teszt. Az, hogy te tudod, hogy ő az apa az nem sokat ér, mellesleg te sem tudhatod, hogy ő az. Ez nem úgy működik, hogy biztos ő mert érzem!!

Majd ha megszületett a dns igazol vagy cáfol, addig pedig próbáld kialakítani a saját életed és a gyerek mellett ne vállalj be több csoportos sexet, SENKI KEDVÉÉRT!


És mit szól a másik srác? Azt írtad, hogy a barátnő lement hozzád mert megtudta, hogy terhes vagy és a férjed neki adott igazat és a másik srác, még most is vállalná a gyereket?

2010. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 Vilcsianyuja ***** válasza:
82%

A férjed egy görény. Nem, a görény gerinces állat, a férjed inkább egy meztelen csiga. Ha lenne gerinchúrja, soha-soha nem kérne dns-tesztet, fedje csak jótékony homály, ki a biológiai apa. És sajátjaként, veled együtt felnevelné a babát. Mindegy, ki nemzette, ő is ott volt, ő akarta azt a rohadt gruppent. Ha nincs gruppen és úgy esel teherbe, szerintem akkor se akarná a babát, hisz akkor te már nem lennél az ő kizárólagos tulajdona, mert a gyerek elvenne tőle.

jól döntöttél. kitartást, építgesd az új életed. tarsd meg a babát, legyen benne nagyon sok örömöd. ha meg is csináltatod a dns-tesztet, ha a (reményeim szerint ex-)férjed az apa, akkor pereld le a gatyáját is, ha nem, én a másik pasit békén hagynám, hacsak tényleg nem önként ajánlja fel a segítségét.

2010. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:

A ferjed tenyleg szemet. Az jo dontes volt, hogy elkoltoztel tole es, hogy valalod a babat. Ennek a kaopcsolatnak elobb vagy utobb ugyis vege lett volna.

Kitartast!! De a ferjed kedveert nem kellett volna belemenjel ebbe a 4-esbe, nagyon felelotlen dontes volt ez az egesz.

2010. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
26%

) éve vagytok házasok. Eddig hogy védekeztetek? Nem akarlak elkeseríteni, de ha eddig is megszakítással és csak most csúszott be a baba, ahogy a másik pasival voltál, akkor elég sanszos, hogy nem a férjedtől van a baba....

Mindegy, felháborító a viselkedése. Elvégre ő "kényszerített" rá erre a baromságra...... Az a minimum, hogy bocsánatot kérjen és vállalja a felelősséget! Nehogy még te könyörögj neki!!!!!

Örülök, hogy jól döntöttél?

Biztos hogy akkor fogant a baba amikor négyesben voltatok? Csak egyszer volt ez a felállás vagy többször is? Ki tudod számolni....

2010. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
32%

Na azért álljon meg a menet! Senki nem kényszerítette!

Ő is ott volt és belement a játékba!

Mindig ugyanaz a nóta : "a férjed egy szemét....ecetera, ecetera" A kérdező meg a szent asszony és csak szerelemből "cumkázta" le az ismerősét! Na persze........

2010. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 Vilcsianyuja ***** válasza:
59%
drága 14:44, nem arról kellene értekeznünk, hogy ki mekkora hibát követett el anno, mikor megtörtént az esemény. nyilván a kérdező hülyeséget csinált. a fért azért szemétláda, mert most nem áll a felesége mellé, hanem inkább megölné a gyereket, aki 50% eséllyel az övé, csak mert nem bírná az önérzete, hogy más ejtette teherbe a feleségét a szeme láttára és az ő kezdeményezésére.
2010. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a férjed együtt van a csajjal. Bocs, de nem véletlen a négyes, és hogy az ő pártját fogta.
2010. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

nem ítéllek el, nekem is voltak 2 férfis kalandjaim,de MINDIG védekeztünk, és fura,h nem attól féltem,h terhes lehetek,hanem hogy elkapok valamit..

DE,gondold át,szerinted tényleg szeret téged a férjed???

kaptál egy csodát!pasid lehet még elég,gyermeked nem biztos, én 2 éve várok rá (és itt vagyunk még egy páran) és mindent megadnák érte, szó szerint MINDENT!

Kitartás,és javaslom,h pár napra menj el otthonról valahova,hogy egyedül át tudd gondolni ezt a helyzetet.

2010. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!