Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nem akarja a babát....

Férjem nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást de eléggé rossz lett a szexuális életünk..a férjem megkért hogy tegyük kicsit változatosabbá az intim együttléteinket és bevontunk még egy párt akiket régóta ismerünk.Részleteket nem írnék, a lényeg hogy a férjemmel és a másik férfival egyaránt megszakítással voltam. Nem gondoltam hogy teherbe eshetek de megtörtént...most 8 hetes terhes vagyok.Mikor kiderült hogy baba lesz a férjem teljesen kiakadt, hisz nem terveztünk gyereket és főleg nem ilyen bizonytalan helyzetben.

Egyáltalán nem akarja a babát hisz 50% hogy az övé...de én úgy érzem hogy csak tőle lehet..nem tudom megmagyarázni!

Kérlek ne ítélkezzetek de próbáljatok segíteni hogy meg tudjam győzni. Ebbe a 4-es együtt létbe is érte mentem bele ,hogy ne hogy megcsaljon, elhagyjon.

Ha megtartom a babát úgy néz ki elköltözik, viszont abba belehalok. Akkor inkább nem tartom meg...viszont ettől a gondolattól is megszakad a szívem.

35 vagyok, lehet soha többet nem lesz gyerekem...teljesen össze vagyok zavarodva ...mit tegyek hogy örüljön a babónak és ne kelljen abortuszra mennem??


2010. aug. 6. 16:05
 71/93 anonim ***** válasza:
73%

De a férj nem is a négyes miatt szemét, ott volt ő is, gondolom felnőtt ember, tudja hogyan eshet teherbe egy nő. Miért is nem húzott gumit? Hol van előírva a nőnnek kell gondoskodni a nem kívánt terhesség megelőzéséről? Így utólag, én nem akarok gyereket meg a többi szánalmasan gerinctelen.

Megtörtént, ne firtassa ki az apa, vállalja a gyerek felnevelését, DNS vizsgálat nélkül is.

De nem, még ő fenyegetőzik, hogy elköltözik. Hát milyen dolog ez?

Ja tényleg nem úgy van, hogy tök mindegy ki a gyerek apja, szerintem automatikusan az ő nevére anyakönyvezik és fizetnie kell a gyerektartást.

2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
71%

Utolsóval értek egyet. Amúgy meg csak azért mert kellemetlen lesz megmagyarázni a gyereknek később a helyzetet, inkább ölje meg, vetesse el????????????????

Akkor már jobb, ha meg sem szüli???????

Ezt Ti sem gondoljátok komolyan.....

Szerintem a legjobbat tette, amit csak lehetett. Elköltözött, megtartja. Fordulhat még jóra a dolog.....lehetnek még boldogok akár a babával ketten is.... Szegény pici nem tehet róla, hogy így fogant....

2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy meg, ha még gyereket akarsz az életben, szerintem ez az egy esélyed van. Nem hiszem el, ha elvetetnéd és együtt maradnátok a férjeddel, akkor Ő vállalna babát néhány éven belül.

Mondjuk én ilyen f@szinak nem is szülnék...

2010. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
78%
Igen, első menetben automatice a férj nevére kerül a baba, mert a fogantatáskor ő volt a féjr, utána kérheti az apasági vizsgálatot, és ha nem ő az apa, akkor mentesül az apasági dolgok alól, e ha beigazolódik, hogy az övé, akkor viszont vállalnia kell. Amúgy meg nem hiszem, hogy kötelező elmesélni a gyereknek a fogantatási körülményeket. Ha megkérdezi mért nincs apa, elmondja, hogy tönkrement a kapcsolat, apa elment és kész, nem gondolom, hogy be kell csapni a gyereket, e azt sem, hogy mindenben olyan őszintének kell lenni. Na meg nem egy gyerek nő úgy fel, hogy csak egy szülője van, mert az apa nem vállalta, vagy meghalt vmelyik szülő, és azért mégis felnő, és nem okoz olyan nagy problémát. Természetesen az az optimális, de ha nem úgy jön össze, azért még fel tud nőni nagy szeretetben a gyerek. Úgyhogy ha a kérdező úgy érzi, hogy egyedül is fel tudja vállalni a feladatot, tényleg szeretne gyereket, akkor tartsa meg, és inkább a baba mellett tarton ki, mint a férj mellett.
2010. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Első válaszoló vagyok, én nem ítélkezem senki felett, örülök, hogy sikerült döntened, bár én a férjem nem hagytam volna el. Érthető, hogy kiborult, és ugyanúgy az ő kiborulása is lehet egy épp olyan nagy hülyeség, mint az, amit te csináltál amikor ebbe az egészbe belementél. Te is megérdemled a bocsánatot, ahogyan ő is. Ahogy megszületik a baba és kiderül, hogy ő az apa, vissza fog menni hozzád és őszintén kívánom, hogy így legyen. Legyen egy boldog családotok!
2010. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem kéne, nagyon nem kéne egy kétségbeesett, terhes nőt bántani.

Tudja, hogy hibázott, de szerintem egy férfi ha valamit nagyon el akar érni egy nőnél, aki ragaszkodik hozzá valamiért, az el is éri, persze ha nem veszi észre, hogy a feleségének ez nem annyira tetszik, akkor egy s..ggfej, és rég nem érdemli meg a Nőt.

Ne haragudj, kérdező, biztos rossz ilyesmit olvasni, de hidd el, jól döntöttél, és azt tényleg nem értem, miért nem használtatok gumit a másik férfival, tehát a saját párjával oké, legyen anélkül az ember lánya, nade a máséval...és ezzel a másik nő is tisztában lehetett, mi az, hogy neked esett, és a férjed mellé állt???? Vele is megeshetett volna, vagy azt hhitték, szedsz tablettát? Ő szed? Bunkó, szemét viselkedés, már bocs...

Én nem ítéllek el azért, mert a férjed kedvében próbáltál járni, ez kedves és normális dolog, ha neked annyira nem idegen a dolog, bár kétségkívül más ötlete is lehetett volna a férjednek...

Én biztosan a babámat választanám, az 100%, hogy a Tiéd, ez a legfontosabb, a másik férfi vállalná, ha övé, a férjedet pedig a törvény fogja kötelezni a gyerektartásra, ha az övé.

Sajnálom, hogy ez van Veled, de tudd értékelni a szép részét, életed legcsodásabb dolga, az anyaság az, amiben részed van/lesz, és csak ezzel foglalkozz, ne mással!

Az ilyen szemét tuskók menjenek a francba, ha te is figyelembe vetted az ő "igényeit, kívánságait", figyelembe vehetné ő is, ha fontos lennél neki, hogy 35 évesen tényleg kb utolsó esély, egy abortusz amúgy is, fiatalabb korban is nagy kockázat, így meg pláne az lenne.

Jól döntöttél, sok boldogságot a Picihez,vele törődj, és írj, hogy mizujs :)

2010. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
71%

Utcsó vagyok, előttem szóló, már bocs, de igenis a férj a hibás, ő erőltette a feleségére a dolgot, éreztetve, megcsalás lesz, ha nem megy bele, a ragaszkodó, szerető feleség meg tépelődések közepette a férjéért belemegy, egyszer, valahogy kibírja a férje kedvéért.

A férj a szemét, mert tudhatta a következményeket, ha nem védekeznek, nem volt nagy erre az esély, de benne volt, ezt ő is igenis tudhatta.

Elmegy a píbe az ilyen, és most miért is a felesége a hibás, aki nem is igen akart ebbe belemenni, stb...?



Lehet ez a sorsod, el kellett kerülnöd ettől ez embertől, és lesz egy csodás kis babád!!!!!!

2010. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló! Én vagyok az utolsó előtti. Felnőtt nő vagyok és tudod a büdös életbe senki sem venne rá ilyenre, főleg nem védekezés nélkül. A hölgy ugyanúgy belement ebbe az egészbe, arról pedig hogy egy idegen férfivel nem védekezett nem hinném, hogy a férje tehet. Az idegen férfi péniszét is neki kellene lesnie? Van a nőimádatnak egy egészséges határa, szerintem ez a meglátás túllépi azt. Ugyanazt a hülyeséget követte el, amit a férje is. Ha az idegen nő esett volna teherbe a férjnek mondanám most ugyanezt. Ha nem akarta volna nem ment volna bele. Ítélkezést pedig nem kért, ugyanúgy vonatkozik ez a férjére is szerintem.


Egyébként pedig tudom, hogy elég elterjedt ma egyedülálló anyának lenni, de ettől függetlenül ezerszer jobb az, ha családban nő az a gyermek. Ti hogyan reagálnátok ha egy ilyen aktus után a férjetek teherbe ejti a nőt és a baba onnantól kezdve nálatok lenne? Gyanítom elég sokan hasonlóképp, mint a férje. Ha egy pár nőtagjának jár a bocsánat egy nem védekezés és kétes apaságért, márpedig jár, mert mindenkinek jár, akkor a férjének is. Egyformán hibáztak, mint a ketten.

2010. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: Én nem nevezem ezt hibának, egyikőjük részéről sem. Illetve annyira nem súlyos hibának. Ami történt megtörtént. És akármennyire nagy ellenérzése van itt bárkinek én továbbra is azt kívánom, hogy a baba a férjéé legyen és kibéküljenek. Legyen egy boldog családja. Lehet, hogy a férje lenyugszik és átgondolja a dolgokat. Nem ez lenne a legjobb? Apa anya gyermek. Szerintem ez így a legjobb a kérdezőnek is, mert szereti a férjét és a gyerekét is. Úgyhogy én továbbra is nagyon szurkolok a békülésért!
2010. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én csak azt tudom mondani neked hogy a férjed egy gusztustalan szemét.Én a helyedben megtartanám a babát és az sem érdekelne ha elhagyna.

A szivedre hallgass és tedd azt amit jónak látsz.

Remélem minden rendben lesz.

2010. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!