Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarja a babát a férjem,...

Nem akarja a babát a férjem, ugye?

Figyelt kérdés
Nincsenek közöttünk titkok, mindent megbeszélünk. 1 baba lenne, 1 hónapja próbálkozunk. Ma megjött a menstruációm. Ezt elmondtam neki, és ezt egy nagy, megkönnyebült, széles mosollyal nyugtázta. Nem akarja a babát, ugye? Látszott rajta, hogy próbálta tartani magát, de megörült. Mi legyen most? Én el vagyok keseredve. Azt mondta, hogy Ő is szívből szeretné.
2011. aug. 2. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
És ha a mosolya nem volt őszinte??? Lehet h csak nem akarta h azt lásd el van keseredve, mivel látta rajtad h te már amúgy is elvagy... előfordulhat h azt gondolta legalább őt ne lásd szomorúnak! Ha egyenes ember, egyenes választ tőle várj! Sok sikert a babához! 36hkm
2011. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Manka68 ***** válasza:
78%
Tudod én is megijedtem, amikor pozi lett a tesztem, pedig évek óta vártuk már. Hát még akkor egy pasi?
2011. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sumergo ***** válasza:
93%

Ha egyenes ember szerinted, akkor lehet csak annak szólt a mosoly:

1. Ne szomorkodj, majd legközelebb sikerül.

2. Boldog, hogy még sokat dolgozhattok az ügy érdekében.


Azért beszéljétek meg mindenképp, de egy mosolyból ne következtess! :-)

2011. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek nyomtam zöld kezet!


Hát megkérdeztem, és azt mondta, hogy persze, hogy szeretné, de hirtelen nem tudta, hogy reagáljon. Érzett egy fajta megkönnyebbülést (amit nem ért és restellte magát érte). Nagyon szeretne továbbra is próbálkozni.


Nekem ez elég, innentől nem faggatom.


Nagyon megnyugodtam!


Köszönöm lányok!

2011. aug. 2. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!