Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 A kérdező kommentje:

Anyuék is kifognak tagadni...megmondták.

De nem tok micsinálni vele.

2010. máj. 8. 08:33
 52/130 anonim ***** válasza:
32%
utolsó 2 ti nyomorult rasszista! MIÉRT NEM LEHET ELFOGADNI HOGY VAN NORMÁLIS? hmm? vagy fáj hogy NEM TE GYŐZTÉL?
2010. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/130 anonim válasza:
78%
Nekem is van egy 14 éves lányom de nekem se tetszene nem azért mert roma hanem mert egészen más a világ szemléletűk más a szokásuk ha most nem is veszed észre majd pár év mulva rájősz magad is csak ne hogy késő legyen.
2010. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/130 anonim válasza:
85%

Juuujjj....

Az én lányom képben lenne, és csak meg sem fordulna a fejében, hogy egy cigánnyal járjon... egy olyannal, akinek a kultúrájában természetes, hogy nem fürdik, segélyért vállal gyereket, képes agyonverni egy 92 éves nénit, és megdicsérik, ha lop.

Undorító.

Vannak kivételek.

De sajnos burokban élsz, ha nem vagy tisztába azzal mi folyik a hazád jelentős területein!!


Ne legyél felelőtlen, és figyelj oda a lányodra!!

2010. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 anonim ***** válasza:
27%
Ez abszolút nem kultúra függő de mindegy! :D Ennyi erővel a magyarokra is mondhatnánk hogy kultúrájukból adódóan megy tönkre hamarosan az ország, hisz a mocskos politikus fajzatok lopnak, csalnak, hazudnak, de ugyebár ez senkinek nem fordul meg a fejében, amikor a cigányokat szidja, pedig ott fönt súlyos milliókról van szó, és senki még csak "észre sem veszi" úgy tüntetik el a pénzt! :) Őket kéne kicsit átprogramozni, és akkor a cigány sem tehetne meg bármit, kénytelen lenne dolgozni, vagy éhen dögölhet ahogy én vagy ti... Szóval barátaim, ennyi erővel mi mocskos, büdös magyarok vagyunk, mert jó pár száz fehér ember kiveszi az országban a zsebünkből azt, ami járna, jó pár száz ember miatt rengeteg ember hal meg azért, mert nem kap időben egészségügyi ellátást és még sorolhatnám! :) Aztán jön az, hogy de én nem vagyok köztük, én nem vagyok olyan, én nem lopok, én nem csalok, én nem hazudok... pedig ha minket is egy kalap alá vennének, ahogy a romákat, mi is igen nehéz helyzetbe kerülnénk azt hiszem! :)
2010. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 A kérdező kommentje:

Apumnak az egyik volt munkatársa aki"magyar"emberölésért és lopásért ül börtönbe.

Tehát akkor ebből az köveztezik hogy az összes magyar rohadt gyilkos meg stb???????

Nem hiszem hogy így lenne.ÉS fordítva sincs így!!

2010. máj. 8. 16:20
 57/130 anonim ***** válasza:
83%

Kislány te hol élsz?


Gondolom nem BAZ megyébe...


Tudod te milyena cigányok között élni? Nem olyan, mint a TVben...


És voltál te már magyaroszágon börtönben?

80% fölött van odabenn a CIGÁNYOK aránya, pedig a teljes populáció 20%-át teszik csak ki. Ez is csak szélsőjobb propaganda ugye? Bár papolhatok én neked, fel se fogod mi az a szélsőjobb, se azt, hogy mi az a propaganda.


Amúgy mikor arra céloztam, hogy butácska vagy jeleztem, hogy a "tanÚl" az RÖVID U-val irandó...


Én feladtam, élj boldogan a barátoddal, majd rájössz, hogy hiba volt.

2010. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 A kérdező kommentje:

Hajdú-Bihar megyében élek,BAZ megye vagy 5 km-re van tőlünk.

Utolsó mondatra:köszike:)

2010. máj. 8. 17:57
 59/130 A kérdező kommentje:

Jah és tom milyen köztük élni.

Az meg engem nem izgat hogy a börtönben hány cigány van meg hány magyar,amíg az én barátom és a családja meg a rokonai nem bűnözők.

2010. máj. 8. 18:00
 60/130 anonim válasza:
49%
NAGYON SOK MINDENTÖL FÜGG.SZOMORUTAPASZTALATOM, HOGY HA DOLGOS ÉS TUD ALKALMAZKODNI, AKOR IS A CSALÁD VISSZA HUZZA.NEHÉZ ESET.MEG KEL ISMERNI,LEHET EBBÖL MÉG JO IS.
2010. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!