Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 A kérdező kommentje:
Ez nem csak az én agyszüleményem hogy azért nem engedik mert cigány,hanem az így is van.Idézem anyut ha gondoljátok,de azt ez érzést amit én akkor át életem senkinek nem kívánom.NA szólvan így tett anyu:"ha neked f.sz kell a pi.ádba akkor legyen csak ne cigány,döglöttem volna akkor meg amikor megszültelek".Ennek már egy éve van de egész életemben bennem marad:S Mondott még 1-2 dolgot de az viselhető.Mai napig ilyeneket mond,sokszor sírva zárkózok be a szobámba,és úgy érzem már nem bírom tovább.Utánna egyből a barátomra gondolok és minden rossz elszáll.
2010. máj. 10. 17:38
 92/130 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:31


A nyeltani helytelenség nem nemzetiségi kérdés! Ne írj már hülyeségeket!!! A tanulatlanság egyáltalán nem bőrszín kérdése!


ma 14:36


15 évesen már rég ivarérett az emberi faj egyede, szóval testileg teljesen kész rá! A lelki készség pedig egyénfüggő, és semmi sem zárja ki hogy ne lehetnének érettek az ilyen emberek!!! Az igazság pedig az, hogy az ilyen szexuális élmény inkább építő jellegű, ha normális a környezet és a partner!


ma 16:19 -nek teljesen igaza van!


ma 17:38


Egy anya akkor sem mondhat ilyent, ha nagyon mérges! Ez nagyon aljas és undorító, akár ki is a fiúd! Ilyent egy anya nem mondhat!

Részvétem!

Apukádhoz nem fordulhatsz? Vagy vele még rosszabb a kapcsolatod? Nagynéni, nagymama?

2010. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/130 A kérdező kommentje:
Apukám ő nem ellenezné de ő nem akar anyunak úgymondt "keresztbe tenni"ezér ő sem engedi.Május 1-én meglátott minket együtt de se nekem nem szólt semmi rosszat és anyunak se mondta el.Anyunak az anyja rosszabb mint anyu...az apué rendes ő tudja hogy vele vagyok de ők se nézik jó szemmel.A családból senki nincs mellettem,csak barátom csalája és a barátaim.
2010. máj. 10. 21:10
 94/130 anonim válasza:
Látom hatalmas faji vita alakult ki egy tinilány kérdéséből. Emberek! Mindenki azt csinál amit akar. Én is úgy vagyok vele,hogy mindenki maradjon a saját "fajtája" mellett. Mások a szokások, kultúra, mást hozunk stb.(Nem kívánok vitát nyitni rajta mert látom néhányotok között ez elindult-ebből köszi nem kérek.) Kérdező: a válaszom látod, ez az én egyéni véleményem, azért tetted fel a kérdést, hogy lásd mások véleményét, feltételezem, hogy megértsd a szüleid miért viselkednek úgy ahogy. Kaptál hideget, meleget de két dolgot tarts szem előtt: a te érzéseid a tieid, a te döntéseid szintén, a felelősség értük szintén a tiéd. A szüleid meg érted felelősek és kicsit többet látnak a világból mint egy 16 éves szerelmes tini, és nekik az a dolguk, hogy rád vigyázzanak. Ne támadásnak éld meg bármilyen durvának érzed, hanem szeretetnek akkor is ha az nem egy puszi. Az idő megoldja általában az ilyen problémákat csak türelem- időd mint a tenger:).
2010. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 A kérdező kommentje:

Hát én se akartam hogy ebből ilyen vita legyen tényleg csak kíváncsi voltam.Megértem azt is aki ellenzi meg azt is aki nem.

Ha valaki netán kíváncsi rám vagy a barátomra(sztem a külső azért sok mindent elárul) akkor tudok képeket mutatni.

2010. máj. 10. 21:24
 96/130 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék rátok!


Javaslom csak privit írj, és ne írd ki ide semmilyen adatodat!



A korábbi válaszoló véleményéhez azért hozzáfűzném, hogy amit anyád mondott neked, azt én szilárdan támadásnak venném és elszámoltatnám vele anyámat! Igaz én 27 vagyok, te pedig csak 16, de azért ezt elmondanám apukádnak! Ha ő megért, akkor így talán már védelmébe vesz. Hass rá, és kérd emg hogy védje meg a lányát! Kíváncsi lennék, hogy mit szólna anyád azon kijelentéséhez, amit fentebb írtál!!!

2010. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/130 anonim ***** válasza:

Lex: a mondandód nagyobb részéhez már első alkalommal fűztem megjegyzést, még egyszer nem fogok. Csak egy mondathoz: "15 évesen soha sem lesz helyénvaló a szex."


Ez konkrétan úgy baromság, ahogy van! Pontosítva: egyénfüggő. Egyetemen van, gimiben volt egy rakat ismerősöm, akikkel az ilyen témák is szóba kerültek. Senkire nem tudok visszaemlékezni, aki bánta volna. Ez az egyik. A másik, hogy mostanában divatos tévképzet, hogy régen később kezdték sokkal a fiatalok a nemi életüket. Kezdték a fenét! A középkorban és az újkorban is - amikor ugye törvényszerű volt, hogy házasság előtt nincs szex - 13-14 évesen a lányok már eladósorban voltak. Az ókorban szintén hasonló volt a helyzet. Az ember 13-14 éves kortól (legkésőbb) általában biológiailag nemzésre képes, innentől pedig az igény is megvan ösztönösen rá. A modern kor ilyen szempontból még jobb is, mint a régi idők: az ember választhat a különböző technikák között, amik például a csőlátással bíró keresztény dogmák idején tiltva voltak. Pl. maszturbáció.


Kérdező: Anyukád szavaira nincs mentség! Ilyet egy anya soha, semmilyen körülmények között nem mondhat a lányának. Ezek után igencsak lesújtó véleményem van róla! Bezzeg a hozzá normálisan közeledő párod anyukájának már nem volt mersze ezt mondani! Ahhoz már gerinc is kéne... Kitartás! Kihúzod valahogy azt a pár évet. Aztán akár egyetemre, akár dolgozni mész, akkor is meglesz a lehetőséged, hogy különköltözz. Ha nekem anyám hasonló kaliberű ocsmányságot mondana úgy, hogy utána még csak bocsánatot sem kér, hát felé sem néznék az életben, miután lehetőségem volt kikerülni a házból. Ha ennyire bánja, hogy megszült segítek én rajta szívesen, nem létszükséglet, hogy szembesüljön a "tévedésével" naponta vagy bármikor! Abban egyetértek, hogy a családtervezéssel várjatok még, de ha jól látom, akkor amúgy sem erről van itt még szó.

2010. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/130 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted priviben a képeteket. :)
2010. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/130 anonim ***** válasza:
Vagyis csak írj egy mailt, amira válaszolok, és arra a címre tudod küldeni a képet. Itt priviben nem tudsz képet küldeni, max. ha feltöltöd valahova. De kíváncsi lennék rátok. :)
2010. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/130 anonim ***** válasza:
Majd el mulik...anyudéknak igaza van valamilyen szinten, hogy a magyar vervonal maradjon magyar vervonal, de ok is arra kene bazirozzanak, h majd csak elmulik.
2010. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!